بایدن قرارداد بدهی محافظت از معامله گران کریپتو – G7 را نمی پذیرد


جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده مخالفت خود را با توافق سقف بدهی که گفته می‌شود به سود معامله‌گران ارزهای دیجیتال است، ابراز کرده است.

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده مخالفت خود را با توافق سقف بدهی با رهبران جمهوری‌خواه که گفته می‌شود به سود معامله‌گران کریپتو خواهد بود، ابراز کرده است. بایدن که در اجلاس سران گروه هفت (G7) شرکت کرده بود، طبق گزارش ها، شرایط پیشنهادی جمهوری خواهان را در یک کنفرانس مطبوعاتی “غیرقابل قبول” طبقه بندی کرد.

من معامله ای را نمی پذیرم که از متقلبان مالیات بر ثروت و معامله گران ارزهای دیجیتال محافظت می کند و در عین حال کمک های غذایی را برای نزدیک به 1 میلیون آمریکایی به خطر می اندازد.

حمایت های ادعایی برای معامله گران ارزهای دیجیتال به جمع آوری ضرر مالیاتی اشاره دارد. به گزارش واشنگتن پست، بحث‌های مداومی بین کاخ سفید و رهبران جمهوری‌خواه در مورد مسدود کردن مکانیسم تراکنش‌های ارزهای دیجیتال وجود دارد.

جمع آوری ضرر مالیاتی رمزنگاری استراتژی سرمایه گذاران برای کاهش بدهی مالیاتی کلی خود است. این شامل فروش یک ارز دیجیتال با ضرر برای جبران سود سرمایه از سود رمزنگاری است. برای جبران زیان، دارایی ها باید فروخته شود و عواید حاصل از آن باید برای خرید دارایی مشابه در 30 روز قبل یا بعد از فروش استفاده شود. این مکانیسم همچنین می تواند برای سهام و سایر دارایی ها استفاده شود.

مرتبط: بحران سقف بدهی ایالات متحده: صعودی یا نزولی برای بیت کوین؟

کاخ سفید علاوه بر پایان دادن به ضرر مالیاتی برای ارزهای دیجیتال، پیشنهاد مشابهی را به جمهوری‌خواهان ارائه کرده است که مانع از به تعویق انداختن مالیات مبادله دارایی توسط سرمایه‌گذاران می‌شود. هر دو تغییر تقریباً 40 میلیارد دلار درآمد مالیاتی برای دولت ایالات متحده ایجاد خواهد کرد.

یک منبع به پست گفت که جمهوری خواهان این پیشنهادها را رد کردند. کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، با اشاره به هزینه‌های بیش از حد دولت بایدن در طول همه‌گیری، استدلال می‌کند که افزایش بدهی ایالات متحده «یک مشکل هزینه‌ها است، نه مشکل درآمد». در همین حال، کاخ سفید مشکل بدهی را به کاهش مالیات دولت های قبلی نسبت می دهد و ادعا می کند که درآمدها به طور قابل توجهی تحت تأثیر کاهش مالیات قرار گرفته است.

جمهوری خواهان می خواهند با کاهش هزینه های 4.8 تریلیون دلاری که مستقیماً بر بودجه آژانس های فدرال تأثیر می گذارد، شکاف را کاهش دهند. اگر کنگره نتواند سقف بدهی را افزایش دهد، ایالات متحده ممکن است تا اول ژوئن نکول کند. بنا بر گزارش ها، بایدن در طول پرواز از هیروشیما به واشنگتن دی سی با مک کارتی تلفنی صحبت خواهد کرد

سقف بدهی، که از سال 1917 عمل می‌کند، محدودیتی است که کنگره در مورد میزان وام گرفتن دولت فدرال برای پرداخت صورت‌حساب تعیین می‌کند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید