مدیر ارتباطات بایدن از مشتریان سابق ارزهای دیجیتال محروم شد: گزارش


صرافی غیرمتمرکز UniSwap و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andressen Horowitz به عنوان مشتریان سابق LaBolt در گزارش اخیر افشای مالی عمومی ظاهر شدند.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده ظاهراً به مدیر ارتباطات کاخ سفید اجازه می دهد تا در مورد مقررات مربوط به رمزارزها مشاوره دهد و در عین حال او را از رسیدگی به مسائل مربوط به هر شرکت رمزنگاری یا فناوری که قبلاً با آن کار کرده است منع کند.

بر اساس گزارش قانون بلومبرگ در 22 آوریل، بن لابولت، مدیر ارتباطات کاخ سفید، از “شرکت در امور حقوقی، تحقیقات، یا قراردادهای مربوط به ارزهای دیجیتال یا شرکت های فناوری که قبلاً نمایندگی می کرد، منع خواهد شد.”

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andressen Horowitz، یک سرمایه گذار اولیه در صرافی غیرمتمرکز UniSwap و Coinbase Global Inc، در گزارش افشای مالی عمومی LaBolt در 21 آوریل ذکر شده است.

هر دو شرکت مشتریان سابق Bully Pulpit Interactive (BPI) بودند که قبلاً LaBolt شریک آن بود و بیش از 5000 دلار در سال به BPI پرداخت می کردند.

گزارش افشای مالی عمومی بن لابولت. منبع: aboutblaw.com

متا پلتفرم، شاپیفای و وست استریت، دفتر خانوادگی مدیرعامل متا، مارک زاکربرگ و همسرش پریسیلا چان، نیز در فهرست 23 مشتری با بیش از 5000 دلار در سال قرار دارند.

در همین حال، در بخش دارایی ها و درآمد، LaBolt اعلام کرد که 50001-100000 دلار در بیت کوین (BTC) و 15،001 تا 50،000 دلار در اتریوم 2 (ETH2) دارد.

گزارش افشای مالی عمومی بن لابولت. منبع: aboutblaw.com

مرتبط با: تست استرس؟ کمک مالی بایدن به بانک برای استیبل کوین ها چه معنایی دارد

این گزارش می افزاید: «محدودیت های لابولت مطابق با قوانین اخلاقی است که توسط دیگر کارمندان ارشد کاخ سفید دنبال می شود.

علی‌رغم محدودیت‌های مورد انتظار برای اجرا، ظاهراً LaBolt مجاز خواهد بود در مورد رویکرد رئیس جمهور برای تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال و شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی مشاوره دهد.

این امر پس از آن صورت می گیرد که بایدن در 9 مارس فرمان اجرایی (EO) در مورد دارایی های دیجیتال را امضا کرد.

در حالی که EO هیچ اقدام نظارتی را شناسایی نکرد، یک فرآیند بین سازمانی را تشریح کرد که 16 مقام ارشد را درگیر می کرد و کار تهیه یک سری گزارش های دقیق را در ابتدا آغاز کرد.

این گزارش ها در فواصل زمانی بین 90 روز تا یک سال از زمان انتشار EO ارائه می شوند.

EO توجه مقامات دولتی و رهبران صنعت را به خود جلب کرده است.

سینتیا لومیس، یک «سناتور رمزنگاری» جمهوری‌خواه از وایومینگ، درباره این فرمان اجرایی اظهار نظر کرد و گفت: «بسیار عالی است که شاهد علاقه رو به رشد دولت بایدن به دارایی‌های دیجیتال هستیم.»

در همین حال، Ari Redborn، رئیس امور حقوقی و دولتی در شرکت اطلاعاتی مبتنی بر بلاک چین TRM Labs، گفت که او “منتظر چیزهای خاصی است و روحیه مثبت لزوماً یکی از آنها نیست.”

مجله: ماسک اشاره می کند که از مایکروسافت شکایت خواهد کرد، خواهان اخراج جنسلر نماینده ایالات متحده است و موارد دیگر: Hodler’s Digest، 16-22 آوریل


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *