گزارش: بایدن به توافق سقف بدهی «موقت» آمریکا دست یافت


به گفته دو منبع آگاه، جو بایدن و نماینده کوین مک کارتی، بنا به گزارش ها به توافقی «موقت» برای افزایش سقف بدهی 31.4 تریلیون دلاری دست یافته اند.

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده و کوین مک‌کارتی جمهوری‌خواه به توافقی «موقت» برای افزایش سقف بدهی ۳۱.۴ تریلیون دلاری دولت فدرال دست یافتند.

بایدن و مک کارتی در یک تماس تلفنی 90 دقیقه ای در 27 مه، به نقل از دو منبع آشنا با مذاکرات، به “توافق موقت” برای افزایش سقف بدهی دست یافتند. .

این منابع گفتند: «کاخ سفید و مذاکره‌کنندگان جمهوری‌خواه به یک توافق اصولی برای جلوگیری از نکول بدهی دست یافته‌اند. با این حال، یک منبع گزارش داد که هنوز برخی از اجزای این معامله باید نهایی شود و اظهار داشت:

“اما مطمئن نیستم که به طور کامل حل شده باشد. آنها ممکن است چند کار کوچک برای اتمام داشته باشند. اما آنها به اندازه کافی نزدیک هستند تا به جلو بروند.”

اگر خزانه داری موفق شود «بدون کمبود پول» آن را به تصویب کنگره برساند، طبق گزارش ها، این معامله از یک «ناقص بی ثبات کننده اقتصادی» جلوگیری می کند – اخیراً هشدار داده شد که اگر سقف بدهی وجود نداشته باشد، این اتفاق در 5 ژوئن رخ خواهد داد. مطرح کرد.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید