بایدن خواستار پایان دادن به 18 میلیارد دلار “خلاف مالیاتی رمزنگاری” است – جامعه متفاوت است


کاربران Reddit حدس می زنند که رئیس جمهور ممکن است به قانون فروش شستشوی IRS اشاره کند که هنوز در مورد ارزهای دیجیتال اعمال نشده است.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده اخیراً یک اینفوگرافیک را در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن خواستار پایان دادن به “خلافات مالیاتی” است که ادعا می شود به سرمایه گذاران ثروتمند ارزهای دیجیتال کمک می کند. اعضای جامعه به این توییت پاسخ دادند و از اعداد به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور و اینکه آیا شکاف وجود دارد یا خیر، سوال کردند.

به گفته بایدن، بستن چنین روزنه هایی حدود 18 میلیارد دلار صرفه جویی می کند. با این حال، رئیس جمهور هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه شکاف هایی وجود دارد و چه نوع اصلاحاتی منجر به صرفه جویی بالقوه رئیس جمهور می شود، ارائه نکرد.

به گفته بایدن، بستن چنین روزنه هایی حدود 18 میلیارد دلار صرفه جویی می کند. با این حال، رئیس جمهور هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه شکاف هایی وجود دارد و چه نوع اصلاحاتی منجر به صرفه جویی بالقوه رئیس جمهور می شود، ارائه نکرد.

محقق رمزارز با نام مستعار FatMan کار می کند پاسخ داد بایدن گفت: حقایق اشتباه است. این تحلیلگر کریپتو تاکید کرد که در سال 2022، بازار کریپتو 1.4 تریلیون دلار کاهش یافت، در حالی که سود شرکت ها در ایالات متحده 11.8 تریلیون دلار بود. بازار کریپتو هم بسیار کوچکتر است و هم به شدت سقوط کرده است. ما هر دو می دانیم که واقعاً شکاف ها کجا هستند.

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin نیز پاسخ داد توییت بایدن مارکوس پرسید که چه حفره‌هایی وجود دارد و ادعا کرد که پول بیشتری نسبت به ارزهای دیجیتال به دولت داده است در حالی که «همه ریسک‌ها را می‌پذیرد». مارکوس سپس با بیان اینکه اکثر کاربران رمزارز آمریکایی ثروتمند نیستند، ادامه داد، اما سعی کنید از آن استفاده کنید زیرا پول کافی ندارند.

در همین حال، یکی دیگر از اعضای انجمن ظاهراً ناامید به نظر می‌رسید و از مدیریت خواست تا همزمان با دریافت بودجه از مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید، به دنبال ارزهای دیجیتال باشد.

عضوی از جامعه از رئیس بایدن می خواهد که پولی را که از FTX دریافت کرده است برگرداند. منبع: توییتر

در حالی که دیگران مطمئن نیستند که رئیس جمهور درباره چه نقاط ضعف مالیاتی کریپتو توییت می کند، Redditors این نظریه را مطرح کرده است که این می تواند قانون فروش شستشوی خدمات درآمد داخلی (IRS) باشد که فروش اوراق بهادار با ضرر و خرید مجدد آنها را ظرف 30 روز ممنوع می کند. ارز دیجیتال هنوز

مرتبط با: کاخ سفید در مورد بازگرداندن 5.2 میلیون دلار کمک مالی SBF سکوت کرد

نمونه ای از این اقدام ماکرواستراتژی برای فروش بیت کوین در ماه دسامبر است. در 21 دسامبر، شرکت تابعه MicroStrategy، MacroStrategy، 704 بیت کوین (BTC) را با قیمت متوسط ​​16776 دلار به ازای هر BTC فروخت. این شرکت همچنین بر قصد خود برای کاهش صورتحساب مالیاتی خود تاکید کرد.

در 3 ژانویه، سلوا اوزلی، وکیل مالیاتی و مشاور مالی، فروش را شکست داد و توضیح داد که این یک استراتژی رایج به نام برداشت از دست دادن مالیات است، که در آن سرمایه‌گذاران تصمیم می‌گیرند با فروش دارایی‌های دیجیتال خود با ضرر، سود سرمایه خود را کاهش دهند.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشم
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید