DHI و Bitdeer مستقر در بوتان 500 میلیون دلار برای توسعه عملیات استخراج پایدار جمع آوری خواهند کرد.


اوجوال دیپ داهال، مدیر عامل DHI گفت که این مشارکت به اقتصاد محلی پایدارتر در بوتان کمک خواهد کرد.

شرکت معدنی Bitdeer Technologies Group و بازوی سرمایه گذاری مستقل دروک هلدینگ و سرمایه گذاری (DHI) بوتان برای ایجاد عملیات استخراج دارایی دیجیتال دوستدار محیط زیست و بدون کربن در پادشاهی بوتان با یکدیگر همکاری کرده اند.

در اطلاعیه ارسال شده به Cointelegraph، Bitdeer و DHI گفتند که با ایجاد یک صندوق بسته به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار، مشارکت را آغاز خواهند کرد. این شرکت ها قصد دارند فعالیت های جمع آوری کمک های مالی خود را در پایان ماه می آغاز کنند تا سرمایه گذاری را از سراسر جهان جذب کنند.

جیهان وو، رئیس Bitdeer، از همکاری با DHI ابراز هیجان کرد. به گفته وو، این شرکت با DHI کار خواهد کرد تا از انرژی بدون انتشار بوتان برای پشتیبانی از فناوری‌های بلاک چین استفاده کند که در نهایت پایه‌ای تغییرناپذیر برای ذخیره جهانی ارزش را تشکیل می‌دهد. وی افزود که این صندوق بستری را برای توسعه شبکه های ذینفعان بین المللی فراهم می کند که به بخش فناوری بوتان کمک می کند.

در همین حال، مدیر عامل DHI Ujjwal Deep Dahal نیز از همکاری با Bitdeer در این پروژه ابراز هیجان کرد. او توضیح داد که هدف DHI بهبود زندگی مردم بوتان است و او معتقد است که مشارکت با Bitdeer گامی به سوی اقتصاد محلی پایدارتر است.

انتظار می رود این مشارکت فرصت های شغلی را در زمینه های مختلف از جمله مهندسی، مدیریت پروژه، نقش های نظارتی و حمایتی ایجاد کند. همچنین انتظار می‌رود که رشد اقتصادی را تحریک کند و درآمد ارزی برای مردم محلی و کشور ایجاد کند.

مرتبط با: طرفداران بیت کوین به گزارش نیویورک تایمز در مورد استخراج بیت کوین پاسخ می دهند

در 17 آوریل، اسناد دادگاه نشان داد که پادشاهی بوتان بی سر و صدا میلیون ها دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است. بوتان از طریق بازوی سرمایه‌گذاری مستقل خود DHI، یک سبد ارزهای دیجیتال بدون عرضه عمومی ایجاد کرده است. این وجوه در فرآیند ورشکستگی سلسیوس و بلوک فای کشف شد.

پس از افشای سرمایه گذاری های مخفی آنها، همچنین مشخص شد که پادشاهی هیمالیا از آوریل 2019، زمانی که قیمت بیت کوین حدود 5000 دلار بود، بیت کوین (BTC) را با استفاده از برق آبی استخراج می کند.

مجله: آسیا اکسپرس: تلاش آمریکا و چین برای سرکوب بایننس، ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید