برنشتاین سهام معدنی را انتخاب می کند که انتظار می رود عملکرد بهتری داشته باشد


شرکت مدیریت دارایی خصوصی برنشتاین انتخاب شد در اینجا چند سهام معدنی وجود دارد که ممکن است پس از رویداد نصف شدن برجسته شوند.

CleanSpark (CLSK) و Riot Platforms (RIOT) در صدر فهرست قرار گرفتند زیرا در هش ریت خود ماینینگ در بازار پیشرو هستند. برنشتاین بر این باور است که این سهام به لطف عملکرد بهتر می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

در اوایل این ماه، CleanSpark موفق شد از 17 اگزاهش در ثانیه (EH/s) از نرخ هش عملیاتی خود فراتر رود. این شرکت از توافق خود با سازنده پیشرو دستگاه استخراج ارز دیجیتال Bitmain استفاده کرد تا ناوگان خود را با 100000 ماینر S21 Pro ASIC ارتقا دهد. مدل جدید ClearnSpark را قادر می سازد تا 17 درصد افزایش بهره وری را به دست آورد. زک برادفورد، مدیرعامل CleanSpark اخیراً اعلام کرده است که کارایی «مهم‌ترین متغیر» پیش از رویداد هاوینگ آینده است.

در سال گذشته، ظرفیت هش پلتفرم های Riot به رکورد 12.4 EH/s رسید. این شرکت همچنین موفق شد در سال 2023 بیش از 280 میلیون دلار درآمد کسب کند. در ماه دسامبر، Riot Platforms همچنین قرارداد بزرگی را با MicroBT رقیب Bitmain امضا کرد که اجازه می‌دهد ظرفیت هش‌ریت در دراز مدت از ۱۰۰ EH/s خیره‌کننده فراتر رود.

سهام معدن در سال جاری ضربه جدی خورده است و بسیاری از آنها بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داده اند. انتظار می‌رود کاهش پاداش بلاک آتی در کوتاه‌مدت تأثیر منفی بر ماینرها (به‌ویژه شرکت‌هایی که به اندازه کافی کارآمد نیستند) داشته باشد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayپیتر شیف از علاقه مندان به طلا اخیراً در مورد کاهش سهام استخراج بیت کوین اظهار نظر کرد و گفت که بزرگترین ارز دیجیتال ممکن است در بازار خرس پنهان باشد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید