برنشتاین پیش‌بینی می‌کند که اتریوم به 6600 دلار افزایش یابد، اما مشکلی وجود دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) در حال حاضر در میان هیجان رو به رشد پیرامون تایید ETF نقطه ای در کانون توجه قرار دارد. گوتام چوگانی، تحلیلگر برنشتاین، با تجزیه و تحلیل احساسات رو به افزایش پیرامون اتریوم، پیش بینی کرد که قیمت سکه در مسیر آزمایش مجدد قرار دارد و از بالاترین حد تاریخ خود (ATH) عبور می کند.

پول نقد برای اتریوم

در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم به 3778.37 دلار تغییر می‌کند که طی 24 ساعت 2.75 درصد افزایش یافته است. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته تا 3943.55 دلار افزایش یافت و به نظر می رسد در حال آزمایش مجدد سطح روانی اصلی خود در نزدیکی 4000 دلار است.

مرتبط با

به گفته این تحلیلگر، اگر محصول ETH ETF در نهایت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تأیید شود، اتریوم نسبت به سطح فعلی خود 75 درصد افزایش خواهد یافت. بهترین سناریو پیش بینی می کند که قیمت سکه در کوتاه مدت تا 6600 دلار افزایش یابد.

Chhugani خوشبین است که قیمت اتریوم می تواند منعکس کننده افزایش قیمت بیت کوین به ATH جدید پس از تایید محصول ETF مربوطه در ژانویه باشد. اگر رگولاتور ETF نقطه ای اتریوم را تأیید کند، سرمایه عظیمی به بازار وارد می شود که به کاهش عرضه ارز دیجیتال در صرافی ها کمک می کند.

داده های فعلی در حال حاضر نشان می دهد که حجم مبادلات اتریوم به کمترین میزان در سه سال گذشته یعنی 13.7 میلیون اتریوم رسیده است. اگر کمبود عرضه اتریوم پاسخگوی تقاضایی باشد که می تواند با یک محصول ETF نقطه ای اتریوم همراه باشد، ممکن است قیمت سکه افزایش زیادی داشته باشد.

مرتبط با

لحظه ای تاریخی برای اتریوم

علیرغم اینکه به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار شناخته شده است، جستجوی یک ETF نقطه ای اتریوم تا این هفته فرآیندی دشوار بوده است. با تصمیم گیری اپلیکیشن VanEck امروز، اتریوم می تواند در صورت تایید نهایی محصول، به بیت کوین در تاریخ سازی بپیوندد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید