برنشتاین به طرز وحشیانه ای پیش بینی قیمت یک میلیون دلاری بیت کوین خود را افزایش داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته شرکت مدیریت دارایی جهانی AllianceBernstein مستقر در نشویل، حدس بزن پیش بینی می شود که قیمت ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین ممکن است تا سال 2033 به 1 میلیون دلار افزایش یابد.

این شرکت بر این باور است که دو برابر شدن قیمت این ارز دیجیتال ممکن است چهار سال طول بکشد و به طور بالقوه در سال 2029 به 500000 دلار برسد.

امسال، برنشتاین با وجود عملکرد ضعیف فعلی، قیمت هدف پایان سال اسکناس جدید خود را از 150000 دلار به 200000 دلار افزایش داد.

مورد صعودی بیشتر بر اساس تقاضای قابل توجهی برای وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین است که در اوایل سال جاری راه اندازی شد. برنشتاین پیش‌بینی می‌کند که ETF‌های بیت‌کوین در کمتر از یک دهه آینده ۱۵ درصد از کل عرضه ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند.

اما از این طریق گزارش شده توسط U.TodayJPMorgan با این دیدگاه صعودی موافق نیست. این غول بانکی اخیراً آب سردی را روی صندوق های ETF بیت کوین ریخت و مدعی شد که جریان خالص آنها به طور قابل توجهی بیش از حد برآورد شده است. جی پی مورگان بیش از نیمی از ورودی ها را به چرخش کیف پول در صرافی های رمزنگاری نسبت داد. علاوه بر این، تحلیلگران انتظار دارند که جریان ورودی بیت کوین در آینده کاهش یابد.

برنشتاین نیز نسبت به MicroStrategy خوشایند است

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که هدف قیمتی ۲۸۹۰ دلاری برای MicroStrategy، شرکت هوش تجاری که به خاطر ذخایر عظیم بیت‌کوین‌اش شناخته می‌شود، دارد که در حال حاضر حدود ۷.۵ میلیارد دلار است.

سهام این شرکت در حال حاضر با قیمت 1515 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته تقریباً 2 درصد افزایش یافته است.

برنشتاین به استراتژی تهاجمی MicroStrategy در استفاده از بدهی قابل تبدیل بلندمدت برای خرید بیت کوین بیشتر اشاره کرد. این آن را از ETF های غیرفعال نقطه ای متمایز می کند.

طبق بیانیه مطبوعاتی روز جمعه، این شرکت آخرین پیشنهاد بدهی خود را به 700 میلیون دلار افزایش داد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayپیتر شیف، منتقد فعال بیت کوین اخیراً از استراتژی سیلور انتقاد کرده و هشدار داده است که طلبکاران می توانند MicroStrategy را مجبور به نقد کردن دارایی های خود کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید