نخست وزیر می گوید برمودا هنوز برای شرکت های رمزنگاری باز است: گزارش


گزارش شده است که ادوارد برت از برمودا این هفته با قانونگذاران و مقامات دولتی ایالات متحده در واشنگتن دی سی ملاقات کرد تا در مورد استانداردهای مشترک برای دارایی های دیجیتال بحث کند.

رئیس دولت جزیره بریتانیا در مصاحبه ای با بلومبرگ نیوز گفت که سقوط چشمگیر صرافی کریپتو FTX در نوامبر گذشته، تمرکز برمودا را از خرید شرکت های کریپتو منحرف نکرد.

ادوارد دیوید برت، نخست وزیر و وزیر دارایی، که معتقد است هنوز هم می تواند مزایای قابل توجهی از دارایی های دیجیتال و فناوری بلاک چین داشته باشد، گفت: آینده امور مالی در دیجیتال است.

برمودا یک منطقه خودگردان با یک دولت پارلمانی است و یکی از اولین مکان هایی بود که چارچوب نظارتی برای دارایی های دیجیتال را اجرا کرد. این منطقه تنها 915 مایل از باهاما، جایی که FTX اکنون ورشکسته شده بود، فاصله دارد.

بنا بر گزارش ها، برت قبل از شکست FTX با فشارهای سیاسی شدیدی روبرو بود، زیرا او باهاما را به جای برمودا برای دفتر مرکزی این صرافی انتخاب کرد. به گفته وی، رویدادهای اخیر در صنعت کریپتو به لطف مقررات آنها کمترین تأثیر را بر منطقه داشته است. برت گفت: «فکر می‌کنم این رویکرد موجه بود» و افزود که مقررات در برمودا واضح است و برای هیچ شرکتی تغییر نخواهد کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، برت این هفته با قانونگذاران و مقامات دولتی ایالات متحده در واشنگتن دی سی دیدار کرد تا در مورد استانداردهای مشترک برای دارایی های دیجیتال و همچنین مسائل مربوط به صنایع مالی و بیمه صحبت کند. او معتقد است که تنظیم‌کننده‌ها در سراسر جهان «باید با یکدیگر همکاری کنند» تا وضوح فناوری‌های نوظهور را ارائه کنند.

از سال 2022، دولت برمودا برنامه های بلندپروازانه خود را برای تبدیل شدن به هاب ارزهای دیجیتال مطرح کرده است. به گزارش کوین تلگراف، این جزیره که به دلیل زیبایی طبیعی و سیاست های مالیاتی جذاب خود شناخته شده است، از سال 2017 به طور فعال بخش کریپتو خود را گسترش داده است. به گفته برت، 17 شرکت رمزنگاری دارای مجوز در حال حاضر در برمودا فعالیت می کنند.

در میان آخرین تحولات رمزنگاری در منطقه، بانک جواهر در ماه دسامبر اولین استیبل کوین برمودا را با قدرت بلاک چین Polygon راه اندازی کرد که بر ارائه پرداخت های بلادرنگ با استفاده از یک استیبل کوین متصل به دلار آمریکا تمرکز دارد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید