بن آرمسترانگ پرسه می زند، شب را با اتهامات ساده ای در زندان می گذراند


اینفلوئنسر رمزارز بن «بیت‌بوی» آرمسترانگ تقریباً 8 ساعت پس از بازداشت توسط پلیس کانتی گوینت به دلیل پرسه‌زنی و حمله ساده به قید وثیقه آزاد شد.

بن آرمسترانگ، اینفلوئنسر رمزارز، که قبلا با نام «بیت‌بوی» شناخته می‌شد، شب را در زندان گذراند و پس از دستگیری برجسته‌اش، با دو اتهام مواجه شد.

به گفته کلانتر شهرستان گوینت جورجیا، آرمسترانگ، که در 25 سپتامبر هنگام پخش زنده در خارج از خانه یکی از همکاران سابقش بازداشت شد، کمی بیش از 8 ساعت را در یک سلول گذراند.

اینفلوئنسر کریپتو به قید وثیقه آزاد شد، اما به اتهام «سرگردانی/پرسه زدن» و «حمله ساده از طریق ارعاب دیگری» به ۲۶۰۰ دلار وثیقه و ۴۰ دلار هزینه محکوم شد.

اسکرین شات دفتر کلانتر شهرستان گوینت

پرسه زدن یا پرسه زدن در گرجستان به طور کلی به این معنی است که یک فرد در شرایطی که هشدار موجه و منطقی یا نگرانی فوری برای ایمنی افراد یا اموال را تضمین می کند، در زمان یا مکانی غیرعادی برای افراد مطیع قانون است. به گفته شرکت حقوقی Lawson & Berry مستقر در جورجیا.

در این گزارش آمده است که عواقب یک جنایت پرسه زدن و سرگردانی شامل جریمه تا 1000 دلار، حبس تا یک سال یا هر دو است.

در همین حال، حمله ساده می‌تواند شامل موارد زیر باشد: «1) تلاش برای وارد کردن صدمه شدید به شخص دیگری، یا (2) ارتکاب عملی که باعث می‌شود دیگری ترس منطقی داشته باشد که ممکن است فوراً آسیب‌های شدیدی را متحمل شود».

این شرکت حقوقی گفت، مانند پرسه زدن، محکومیت ساده برای حمله در گرجستان به عنوان یک جرم تلقی می شود، اما ممکن است مواردی وجود داشته باشد که تشدید شود.

پس از آزادی، آرمسترانگ حکم او را به تمسخر گرفت و گفت: «اسم من بن است و من یک تنبل هستم. من دقیقا 8 ساعت در اسلمر کار کردم.

چند ساعت بعد او ارسال شد: “من یک هفته از رسانه های اجتماعی استراحت می کنم”، قبل از اینکه در 27 سپتامبر اضافه کرد، “نه، نه به خاطر میم ها.” عکس آرمسترانگ در شبکه های اجتماعی کریپتو دست به دست می شود.

مرتبط با: بن «بیت‌بوی» آرمسترانگ به‌دلیل اختلافات با لامبو به‌طور زنده در تلویزیون دستگیر شد

در غروب 25 سپتامبر، آرمسترانگ به خانه شریک سابق خود کارلوس دیاز رفت که به گفته او مالک لامبورگینی او بود.

پخش زنده و فریادهای عمومی حدود 19 دقیقه ادامه داشت تا اینکه پلیس محلی وارد شد و آرمسترانگ را دستگیر کرد.

معامله‌گر رمزارز «EmperorBTC» به 360000 دنبال‌کننده X خود گفت که این دستگیری «باید درسی برای همه باشد».

آخرین شکست مربوط به اختلاف بین بن آرمسترانگ و شبکه هیت است که برند “BitBoy Crypto” را کنترل می کند. این شرکت و مدیران آن در ماه آگوست با استناد به مسائل مربوط به سوء مصرف مواد و آسیب مالی به کارکنان، روابط خود را با آرمسترانگ قطع کردند.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید