پلتفرم ارز دیجیتال بلژیکی Bit4You پس از توقف فعالیت CoinLoan، عملیات خود را به حالت تعلیق در می آورد


Bit4You در 26 آوریل در بحبوحه تحقیقات ورشکستگی CoinLoan توسط رگولاتورهای استونیایی فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.

پلتفرم معاملات ارز دیجیتال بلژیکی Bit4You تمامی عملیات‌ها از جمله برداشت‌ها را در جریان تحقیقات ورشکستگی یکی از شرکای کلیدی خود به حالت تعلیق درآورده است.

این شرکت در یک پست بلاگ توضیح داد و ادعا کرد که مسدود کردن یک اقدام ضروری برای محافظت از کاربران پلتفرم است و با استناد به مقررات در برابر CoinLoan، یک سرویس وام دهنده ارز دیجیتال شریک مستقر در استونی، توضیح داد:

مایلیم به شما اطلاع دهیم که اخیراً دریافتیم که یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ما، CoinLoan مستقر در استونی، دیگر ثبت نام لازم را به عنوان نگهبان ارزهای مجازی ندارد.

مقامات نظارتی استونی در 24 آوریل دستور توقف و توقف را صادر کردند که CoinLoan را از تجارت یا آزادسازی دارایی‌ها بدون رضایت صریح یک “مجری موقت ورشکستگی” منع کرد. این پلتفرم را از جابجایی، آزادسازی یا واگذاری دارایی ها یا انجام معاملات دیگر بدون چنین مجوزی منع می کند.

Bit4You ادعا می کند که از 26 آوریل، “هیچ نشانه ای وجود ندارد که ارزهای مجازی که از طرف مشتریان ما با CoinLoan نگهداری می شوند غیرقابل بازیابی باشند.”

یک پست وبلاگی از CoinLoan که توسط تیم Bit4You در اطلاعیه آنها نقل شده است بیان می کند که این شرکت معتقد است که توانایی انجام تعهدات خود را دارد:

تیم حقوقی ما دلایل کافی برای اثبات توانایی CoinLoan در انجام تعهدات خود ارائه کرده است. انتصاب یک امین موقت ساده ترین راه برای دادگاه به نظر می رسد که با اجازه دادن به شخص ثالث مستقل برای تأیید وضعیت مالی شرکت حل و فصل کند.

در این پست همچنین اشاره شده است که تصمیم دادگاه استونی “غیر منتظره” است و فوراً تأثیر خواهد داشت.

در میان لیست فعلی دارایی های کاربران و شرکت Bit4You که در دستور تعلیق Coinloan قفل شده اند، بیش از 145 بیت کوین (BTC) به ارزش بیش از 4 میلیون دلار در زمان انتشار این مقاله وجود دارد. طبق پست وبلاگ این شرکت، این بیش از 81٪ از کل دارایی های BTC سازمان را نشان می دهد.

علاوه بر این، 638630 کاردانو (ADA)، 1247519 XRP (XRP)، 1097 اتر (ETH) و تعداد زیادی توکن دیگر نیز منجمد شدند.

CoinLoan قصد خود را برای تجدیدنظر در این تصمیم نشان داده است، اما در حال حاضر استدلال می کند که دادگاه استونی باید از دستور توقف تبعیت کند.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید