پکن کاغذ سفید در مورد نوآوری و توسعه وب 3 منتشر می کند


مقررات کریپتو هنگ کنگ با وایت پیپر منتشر شده در پکن همزمان است و باعث ایجاد علاقه می شود.

بنا بر گزارش ها، پکن، پایتخت چین، کاغذ سفیدی را برای ترویج نوآوری و پیشرفت صنعت وب 3 منتشر کرده است.

انجمن Zhongguancun شاهد انتشار “کاغذ سفید نوآوری و توسعه وب 3 (2023)” توسط کمیسیون علم و فناوری شهرداری پکن، همچنین به عنوان کمیسیون اداری پارک علمی Zhongguancun بود. به گزارش رسانه محلی The Paper، این سند فناوری وب 3 را به عنوان “روندی اجتناب ناپذیر برای توسعه آینده صنعت اینترنت” تایید می کند.

با هدف تبدیل پکن به یک مرکز جهانی نوآوری پیشرو برای اقتصاد دیجیتال، کمیسیون قصد دارد تا سال 2025 حداقل 14 میلیون دلار (100 میلیون یوان) در سال اختصاص دهد. یانگ هونگ فو، مدیر کمیته مدیریت پارک Zhongguancun Chaoyang، این را در طول این انجمن گفت و تأکید کرد که Zhongguancun اغلب به عنوان دره سیلیکون چین در نظر گرفته می شود.

بر اساس گزارش ها، وایت پیپر قصد پکن برای افزایش حمایت از سیاست ها و سرعت بخشیدن به پیشرفت های فناوری برای حمایت از رشد صنعت وب 3 را برجسته می کند.

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو پیدا می کند زمان انتشار وایت پیپر “قابل توجه” است زیرا تاکید می کند که مقررات ارزهای دیجیتال هنگ کنگ از اول ژوئن آغاز می شود.

هفته گذشته، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ از آیین نامه جدیدی برای صنعت ارزهای دیجیتال پرده برداری کرد و اعلام کرد که سرمایه گذاران خرد می توانند از اول ژوئن که مصادف با اجرای چارچوب مجوز جدید برای پلتفرم های رمزنگاری است، وارد معاملات کریپتو شوند.

مرتبط با: چین مرکز ملی بلاک چین را برای آموزش نیم میلیون کارشناس ایجاد می کند

در حالی که ایالات متحده در حال حاضر تحت فشار نظارتی بر ارزهای دیجیتال است، تلاش های هنگ کنگ برای جذب شرکت های رمزنگاری با این پیشرفت همزمان است. در مقابل، چین استفاده از ارزهای دیجیتال را در سال 2021 ممنوع کرد. با این حال، با انتشار وایت پیپر web3، مشاهده می شود که چین سیگنال هایی برای باز شدن در این بخش در ظرفیت های خاص داده است.

در 23 می، یک قسمت در مورد ارزهای دیجیتال توسط تلویزیون مرکزی چین (CCTV) پخش شد و هنگ کنگ به طور برجسته نشان بیت کوین و یک دستگاه خودپرداز بیت کوین را نشان داد. بایننس ژائو خاطرنشان کرد اهمیت این پوشش از آنجایی که از لحاظ تاریخی با جهش های بازار همراه بوده است. این بخش همچنین NFT ها را برجسته می کند، اما از آن زمان حذف شده است.

مجله: پیروزی بیت کوین در TikTok چین
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید