بازار نزولی رویدادهای کریپتو را مجبور می‌کند تا نفخ را کاهش دهند، گفتمان را در اولویت قرار دهند


«دی‌جی‌های عظیم» دیگر در رویدادهای رمزنگاری ظاهر نمی‌شوند، در عوض شاهد «سوالات هوشمندانه‌تر» بیشتر از سوی شرکت‌کنندگان هستند.

طولانی شدن زمستان کریپتو باعث شده است که برگزارکنندگان رویدادهای رمزنگاری سخاوت را کاهش دهند و به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا روی پرسیدن «سوالات هوشمندانه» در مورد مقررات و مالیات تمرکز کنند.

کنفرانس های رمزنگاری همه نوع افراد را از فضای کریپتو جذب می کند، از بنیانگذاران و مدیران ارشد گرفته تا اینفلوئنسرهای رمزنگاری و کاربران روزمره.

تیفانی فونگ، یک وبلاگ نویس رمزنگاری که پس از مصاحبه با مدیر عامل سابق FTX، سم بانکمن-فرید، پس از سقوط بازار سهام به شهرت رسید، امسال برای اولین بار در کنفرانس های کریپتو شرکت می کند.

فونگ که در بیت کوین میامی 2023 و NFT NYC 2023 شرکت کرده بود، در صحبت با کوین تلگراف گفت: «نمی‌توانست در مورد نحوه برگزاری کنفرانس‌ها در بازارهای گاوی صحبت کند»، اما سایر شرکت‌کنندگان گفتند که در مورد سرگرمی سبک‌تر است. امسال بسوزند

مردم از دی‌جی‌های بزرگی که در کنفرانس‌های گذشته در بازارهای گاوی اجرا می‌کردند نام می‌برند و اشاره می‌کنند که مهمانی‌ها و رویدادها امسال بسیار رام‌تر هستند.

فونگ “از اینکه امسال رام تر باشد اذیت نمی شود” زیرا او معتقد است که اشتیاق به ارزهای دیجیتال همچنان قوی است و فرصتی برای ملاقات با دیگران در صنعت وجود دارد.

در همین حال، در آخر هفته، کنفرانس XRP لاس وگاس، کنفرانسی برای متعصبان XRP (XRP) و “ارتش XRP” در پایتخت قمار ایالات متحده در 6 و 7 می برگزار شد.

جان دیتون، وکیل پرو-XRP، به کوین تلگراف گفت که شرکت کنندگان «خوش بینی زیادی نسبت به آینده ارزهای دیجیتال» نشان دادند.

دیتون، که یک مفسر فعال رسانه های اجتماعی در سراسر دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و ریپل بوده است، گفت که طرفداران XRP در این کنفرانس “سوالات هوشمندانه و متفکرانه” می پرسیدند. با این حال، او می توانست ناامیدی را در سؤالات او احساس کند.

من احساسات آنها را به عنوان ناامیدی و نه ترس طبقه بندی می کنم، زیرا دستیابی به وضوح نظارتی در ایالات متحده نباید اینقدر سخت یا طولانی طول بکشد.

دیتون همچنین اضافه کرد که ناامیدی نسبت به رویکرد “قانون گذاری از طریق اجرا” رئیس SEC، گری جنسلر، در مورد ارزهای دیجیتال است، پس از اینکه SEC اخیراً علیه چندین شرکت ارز دیجیتال اقدام کرد.

به نظر می رسد این ترتیب برای جامعه رمزنگاری در استرالیا نیز به ذهن متبادر شود.

مرتبط با: هفته بلاک چین پاریس 2023: دومین روز اجلاس آغاز می شود

به گفته بن رز، مدیر عامل بایننس استرالیا و نیوزلند، این ترتیب “تا حد زیادی” محبوب ترین موضوع بحث در میان شرکت کنندگان در آخرین رویداد ملاقات بایننس استرالیا در 3 می بود.

رز به کوین تلگراف گفت که مالیات کریپتو یکی دیگر از موضوعات مورد توجه پاسخ دهندگان است.

او اضافه کرد که با وجود بازار نزولی، هنوز “علاقه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال” وجود دارد.

اخیراً افراد تازه وارد زیادی سؤالات سطح ابتدایی می پرسند و این دلگرم کننده است.

رز تاکید کرد که جمعیت استرالیایی شروع به هیجان زده شدن درباره یک “دوی گاو نر بالقوه” کرده است. [given] قیمت بیت کوین بالا رفت.»

مجله: جان دیتون وکیل Pro-XRP ’10 برابر بیشتر به BTC، 4 برابر بیشتر به ETH’: Hall of Flame
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *