قاضی ورشکستگی دستور داد 44 میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان سلسیوس بازگردانده شود


وجوه متشکل از رمزنگاری است که در حساب‌های نگهبانی در درجه سانتیگراد نگهداری می‌شود که از حساب‌های درآمدی منتقل نشده‌اند.

یک قاضی فدرال به وام دهنده رمزارز سلسیوس دستور داده است تا ارزهای رمزنگاری شده را به ارزش تقریبی 44 میلیون دلار به مشتریان برنامه نگهبانی پلت فرم بازگرداند.

به گزارش بلومبرگ، این دستور شفاهی توسط قاضی ورشکستگی ایالات متحده مارتین گلن در جلسه استماع در 7 دسامبر صادر شد و قاضی خاطرنشان کرد:

من می‌خواهم این پرونده پیش برود. از طلبکاران می‌خواهم هر چه سریع‌تر آن را پس بگیرند.»

مبلغی که فقط برای رمزارزهای نگهداری شده در حساب‌های نگهبانی اعمال می‌شود، کسری ناچیز از میلیاردها دلار سلسیوس است که به طلبکاران خود بدهکار است، و جدیدترین تصمیم پس از توافق بین مشاوران سلسیوس و سهامداران مبنی بر واریز ارز دیجیتال به حساب‌های نگهبانی متعلق به آن گرفته شد. کاربران و نه پلت فرم

توجه به این نکته مهم است که این دستور فقط برای دارایی‌های نگهداری خالص اعمال می‌شود – آنهایی که هرگز به حساب‌های درآمد سلسیوس دست نزده‌اند و فقط در برنامه نگهبانی نگهداری می‌شوند.

سلسیوس تا 29 آگوست بیش از 210 میلیون دلار در حساب های نگهبانی داشت، اما تنها حدود 44 میلیون دلار وجوه با معیارهای سفارش نهایی مطابقت داشت.

از سوی دیگر، حساب‌های سود سلسیوس، حساب‌هایی که به سپرده‌گذاران اجازه می‌دهد سود کسب کنند، جایی است که اکثریت قریب به اتفاق وجوه کاربران به ارزش 4.7 میلیارد دلار در حال حاضر قفل شده است.

سلسیوس ادعا کرد که کاربرانی که پول را به حساب‌های درآمدی واریز می‌کردند، پس از پذیرش شرایط خدمات شرکت، مالکیت وجوه را رها کردند، و گزارشی در بلومبرگ در دسامبر منتشر شد. او تصمیم گرفت موضوع مالکیت صندوق را با گلن در 12 دسامبر برای تامین مالی بازسازی خود مطرح کند.

مربوط: گلکسی دیجیتال Novogratz برای خرید GK8 سلسیوس در گاراژ ورشکستگی

در همین حال، در 5 دسامبر، وام دهنده تأییدیه قاضی را برای برنامه 2.8 میلیون دلاری حفظ کارمندان کلیدی خود (KERP) دریافت کرد که در 11 اکتبر ارائه شد.

پاداش ها به کارمندان منتخب پرداخت می شود و در نظر گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که کارکنان آنها در شرکت باقی می مانند تا بتوانند به فعالیت های تجاری محدود خود ادامه دهند.

کارمندان سلسیوس دسته دسته در حال ترک هستند، با تنها 170 نفر در شرکت در مقایسه با 370 نفری که در زمان ثبت اولین پرونده ورشکستگی داشت.
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید