حراج NFT صندوق سرمایه گذاری ورشکسته 3AC 2.5 میلیون دلار جمع آوری کرد


3AC در حال حاضر در مرحله ورشکستگی است و حدود 3.5 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است.

حراج بخش‌هایی از مجموعه توکن‌های نامتناسب (NFT) صندوق تامینی ورشکسته ارزهای دیجیتال سنگاپور Three Arrow Capital (3AC) در زمان بسته شدن آن در 19 می، مجموعاً 2.5 میلیون دلار درآمد داشت.

کلکسیون های ویژه در فروش، که توسط کارگزار هنرهای زیبا ساتبی تسهیل می شود، عبارتند از تایلر هابز فیدنزا شماره 725، لارو لابز اتوگلیف شماره 187 و تایلر هابز فیدنزا شماره 861. بالاترین میزان فروش تایلر هابز فیدنزا شماره 725 با 1.0 میلیون دلار بود.

در پاسخ به این خبر، کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران 3AC گفت: نوشت: “NFT در حال گردش در Sothebys، WorldCoin اسکن میلیون ها کره چشم، بعدی Solana 3AC Portfolio Aptos باز است [Fire]پیشتر، دیویس نوشت «خداحافظ غاز شیرین» در واکنش به شروع حراج.

در همان زمان، یکی از بنیانگذاران سو ژو گفت: “ساتبیس تعدادی از نتایج حراج خود را ارسال کرد و پاسخ آن *جیرجیرک* است” در پاسخ به سؤالات روزنامه نگاران در مورد نقدینگی NFTها. در شروع حراج، ژو به نقل از شاعر انگلیسی آلفرد تنیسون گفت:[Tis] دوست داشتن و از دست دادن بهتر از دوست نداشتن است.»

NFTها پس از اعلام ورشکستگی این صندوق در جولای گذشته توسط انحلال دهندگان 3AC خریداری شدند. دارایی‌های تخمینی تحت مدیریت 3AC در اوج خود به 10 میلیارد دلار رسید، قبل از اینکه تحت تأثیر بازار نزولی ارزهای دیجیتال قرار گیرد. طبق گزارش ها، این شرکت در مجموع 3.5 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است.

مراحل ورشکستگی 3AC در حال حاضر ادامه دارد. اخیراً، ژو علیه آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران BitMEX، یکی از طلبکاران متعدد 3AC به دلیل ادعای 6 میلیون دلاری خود، دستور منع داد. در همین حال، به نظر می رسد دیویس با افتتاح یک رستوران در دبی به هنر آشپزی روی آورده است. هم Davies و هم Zhu بنیانگذاران صرافی OPNX هستند، یک پلتفرم برای داد و ستد دریافتنی‌های شرکت‌های کریپتو سقوط کرده (مانند 3AC). این صرافی در اوایل این ماه از سوی تنظیم‌کننده‌های دبی به دلیل عدم ثبت نام در امارات مورد توبیخ قرار گرفت.

مجله: طوفان 3AC، استخراج بیت کوین 360 درصد، شیرجه NFT بروس لی
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید