استاندارد غول بانکی برای راه اندازی میز معاملات بیت کوین و اتریوم: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش بلومبرگ، به گفته منابع آگاه، غول بانکی استاندارد چارترد ممکن است در آستانه ایجاد یک میز معاملاتی اختصاصی برای بیت کوین و اتریوم باشد. این حرکت جسورانه استاندارد چارترد را به عنوان یکی از بانک‌های پیشرو جهانی در پذیرش معاملات نقدی نقطه‌ای قرار می‌دهد.

میز کریپتو آتی به آمادگی عملیاتی نزدیک می شود و قرار است به بخشی جدایی ناپذیر از بخش تجارت ارز خارجی (FX) بانک تبدیل شود. این ابتکار که پنهانی بود، توسط افرادی به اشتراک گذاشته شد که به دلیل حساسیت اطلاعات ترجیح دادند ناشناس باقی بمانند.

میز معاملات کریپتو که قرار است از لندن مدیریت شود، محور مهمی به سمت دارایی های دیجیتال برای Standard Chartered، بانکی با سابقه طولانی در امور مالی سنتی خواهد بود. این حرکت نشان می‌دهد که این بانک به اهمیت روزافزون ارزهای دیجیتال در محیط مالی جهانی پی برده است.

Standard Chartered یکی از چندین بانک پیشرو است که با رشد استفاده سازمانی، شاخک های خود را به ارزهای دیجیتال گسترش می دهد. این شرکت در دو شرکت ارزهای دیجیتال، Zodia Custody و Zodia Markets، سرمایه‌گذاری کرده است که خدماتی از نگهبانی تا تجارت خارج از بورس را ارائه می‌دهند.

در جدیدترین اخبار بیت کوین، بزرگترین بورس استرالیا اولین صندوق قابل معامله بیت کوین (BTC) خود (ETF) را در روز پنجشنبه فهرست کرد، زیرا تقاضای جهانی برای روشی آسان برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال افزایش می یابد.

VanEck Bitcoin ETF (VBTC) معاملات خود را در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) آغاز کرده است که 90 درصد از بازار سهام این کشور را تشکیل می دهد.

مرتبط با

اخیراً، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، Michael Saylor اعلام کرد که این شرکت 11931 بیت کوین اضافی را به قیمت تقریبی 786 میلیون دلار با استفاده از درآمد حاصل از اسکناس های قابل تبدیل و پول نقد اضافی خریداری کرده است که تقریباً 65883 دلار به ازای هر بیت کوین است. MicroStrategy در حال حاضر دارای 226,331 BTC است که به قیمت تقریبی 8.33 میلیارد دلار با قیمت متوسط ​​36,798 دلار به ازای هر بیت کوین خریداری شده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید