بانک انگلستان به سؤالات حرفه ای در مورد کیف پول CBDC آینده پاسخ می دهد

بانک انگلستان به سؤالات حرفه ای در مورد کیف پول CBDC آینده پاسخ می دهد


بانک انگلستان به بیش از 70 سوال از متقاضیانی که به دنبال برنده شدن در قرارداد 244000 دلاری بودند، پاسخ داد.

شرکت هایی که برای برنده شدن در قرارداد 244000 دلاری برای توسعه یک کیف پول اثبات مفهوم ارز دیجیتال (CBDC) بانک مرکزی (CBDC) برای بانک انگلستان (BOE) درخواست کرده اند، در مورد این پروژه سوال پرسیده اند. بانک مرکزی در پاسخ به بیش از 70 سوال پاسخ داد.

در 9 دسامبر، BOE برنامه هایی را باز کرد و از تامین کنندگان درخواست کرد که درخواست دهند. تا 25 دسامبر، تقریبا 20 شرکت درخواست داده و سوالات خود را ارسال کردند. پس از آن، BOE سوالاتی را که توسط ارائه دهندگان رقیب پرسیده شده بود منتشر کرد و پاسخ های آنها را با هدف روشن کردن پروژه ارائه کرد.

به گفته BOE، می خواهد یک دفتر کل اصلی، یک برنامه کیف پول موبایل و یک سرور پشتیبان برای یک وب سایت تجاری بسازد. این بانک اعلام کرده است که هنوز متعهد به توسعه کیف پول نمونه نیست و تنها از PoC برای گسترش دانش خود استفاده خواهد کرد. BOE نوشت:

“ما از این PoC برای تعمیق دانش و درک خود از نحوه تعامل محصولات CBDC با یکدیگر استفاده می کنیم.”

در مرحله اول، 28 درخواست ارائه شد، اما 8 تامین کننده پس از مرحله سوال ادامه ندادند. کسانی که درخواست ها را تکمیل کردند 9 شرکت کوچک و متوسط ​​و 11 شرکت بزرگ بودند. طبق اعلام BOE، قرارداد در 31 ژانویه به متقاضی منتخب اعطا خواهد شد.

مربوط: پدرخوانده کریپتو می خواهد یک CBDC متمرکز بر حریم خصوصی ایجاد کند: در اینجا نحوه

در 23 نوامبر، مقامات BOE اندرو بیلی و سر جان کانلیف ​​در یک رویداد پخش زنده به سؤالات قانونگذاران پاسخ دادند. در رابطه با ارزهای دیجیتال، به نظر می رسید مقامات CBDC ها را انقلابی برای آینده پول می دانند. سر کانلیف ​​گفت که انتظار دارد شاهد یک انقلاب «تکنولوژی محور» در عملکرد پول باشد.

در همین حال، اخیراً یکی از مدیران صنعت با کوین تلگراف صحبت کرد تا توضیح دهد که چگونه ارزهای دیجیتال می تواند برای CBDC ها مفید باشد و بالعکس. Itai Avneri، معاون مدیرعامل پلتفرم رمزنگاری INX، گفت که CBDCها و رمزارزهای تنظیم شده پتانسیل تکمیل یکدیگر را دارند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉