بنیانگذار BitMEX: سقف بدهی و بحران بانکی منجر به انفجار “بشکه پودر” شد


آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX معتقد است که این امر باعث نوسانات قابل توجهی در بیت کوین نیز می شود و نشان می دهد که امسال به بالاترین حد خود نخواهد رسید.

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس، انتظار دارد که در نیمه دوم سال به دلیل انفجار “بشکه پودر” ناشی از بحران بانکی ایالات متحده و افزایش بدهی ملی، شاهد نوسانات قابل توجهی در بیت کوین باشد.

هیز، که در حال حاضر Maelstrom، یک صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر رمزارز را اداره می کند، بیت کوین چه کرد؟ این پادکست که در 26 می منتشر شد، مجموعه‌ای از پیش‌بینی‌ها را در مورد چشم‌انداز اقتصادی فعلی و قیمت بیت‌کوین انجام می‌دهد. به طور خاص، هیز گفت که انتظار دارد بیت کوین (BTC) تا سال 2024 به 70000 دلار نرسد.

فکر نمی‌کنم امسال به 70000 دلار برسیم، فکر می‌کنم سال آینده وقتی از این مانع عبور کنیم، از سر تا پا منفجر می‌شویم. [2025]، [2026] و سپس روز قیامت.

او عمل تسهیل کمی – افزایش عرضه پول – و ناآرامی اجتماعی گسترده‌تر را دو عامل اصلی چنین رویدادی عنوان کرد که می‌تواند باعث کاهش شدید قیمت سهام و ارزهای دیجیتال شود.

با بحران بانکی و دولت فدرال که تریلیون‌ها دلار بدهی صادر می‌کند، زیرا آنها نیاز به تامین مالی خود دارند، شما اساساً این انبار باروت را در سه ماهه سوم یا چهارم امسال منفجر می‌کنید. او فکر نمی‌کند بیت کوین به همه چیز برسد. -افزایش زمان در هر زمان در این سال.

در نهایت، اگرچه من فکر می‌کنم این برای بیت‌کوین خوب خواهد بود، اما می‌تواند کاملاً نوسان داشته باشد.

سایر تحلیلگران نیز نظرات مثبتی در مورد قیمت بیت کوین در کوتاه مدت داشته اند. تامی هونان، رئیس تجزیه و تحلیل بازار در صرافی کریپتو Swyftx، در گفتگو با بلومبرگ، گفت که تسهیل معامله بدهی، معامله گران را به میز بازگردانده و باعث جهش بزرگ بعدی در قیمت بیت کوین می شود.

هفته گذشته گزارش شد که استراتژیست های جی پی مورگان گفته اند که قیمت فعلی طلا می تواند به این معنی باشد که قیمت بیت کوین می تواند به 45000 دلار برسد. تحلیلگران رویداد نصف شدن بیت کوین در سال آینده را برای حمایت از این پیش بینی بالقوه قیمت مشاهده کرده اند. با این حال، آنها همچنین شاهد سقوط فشار نظارتی ایالات متحده بر کریپتو و FTX برای “محدود کردن هرگونه افزایش احتمالی” بودند.

مرتبط با: سطح صنعت کریپتو در سال 2022 – مدیر عامل BitMEX

جالب اینجاست که هیز همچنین در مورد برخی از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری شخصی خود صحبت کرد و اظهار داشت که به دنبال استقرار اتر (ETH) است و از نزدیک توسعه بیت‌کوین Ordinals را زیر نظر دارد. او همچنین اشاره کرد که روی Pepe (PEPE) سرمایه گذاری کرده است، یک memecoin با مضمون قورباغه که در 14 آوریل منتشر شد و بیش از 5000 درصد رشد داشته است.

هیز به دلیل پیش‌بینی‌های عالی قیمت شهرت دارد. در آوریل 2020، او هشدار داد که قیمت بیت کوین به طور بالقوه می تواند 57 درصد از 7000 دلار به 3000 دلار کاهش یابد. با این حال، بیت کوین ثابت ماند و طی سه ماه آینده 28 درصد افزایش یافت و به 9000 دلار رسید.

اخیراً هیز پیش‌بینی کرده بود که قیمت اتریوم پس از ارتقاء The Ethereum Merge به 5000 دلار خواهد رسید. بلافاصله پس از اجرای موفقیت‌آمیز The Merge، قیمت اتر برای ماه‌ها کاهش یافت و سپس با بقیه بازار کریپتو در اوایل سال جاری دوباره بازگشت.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بدتر اتریوم تبدیل کردند – آیا می توانیم آن را برطرف کنیم؟


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید