باکت خرید 200 میلیون دلاری Apex Crypto را تکمیل کرد


Apex Crypto از زمان آغاز به کار خود 12.5 میلیارد دلار در معاملات ارزهای دیجیتال واسطه شده است.

در 3 آوریل، پلتفرم فناوری بلاک چین Bakkt اعلام کرد که خرید Apex Crypto LLC را تکمیل کرده است. پیش از این، در نوامبر 2022، Bakkt اعلام کرد که 55 میلیون دلار به صورت نقد و سهام برای این معامله پرداخت خواهد کرد که در آن زمان ارزش تخمینی 145 میلیون دلاری داشت.

Apex Crypto که در سال 2019 راه اندازی شد، یک پلتفرم معاملاتی یکپارچه است که خدمات اجرایی، تسویه حساب، نگهداری، مبنای هزینه و خدمات مالیاتی را برای 30 مشتری خود انجام می دهد. این شرکت از زمان آغاز به کار، 12.5 میلیارد دلار تجارت دارایی دیجیتال را تسهیل کرده است. مدیرعامل Bakkt، گاوین مایکل، در مورد تکمیل اظهار نظر کرد:

این خرید فصل جدید هیجان انگیزی را برای Bakkt رقم می زند، بخش هایی از نقشه راه رمزنگاری ما را به طور قابل توجهی پیشرفت می دهد، به ما کمک می کند تا از دنیایی متشکل از 5.8 میلیون حساب رمزنگاری فعال استفاده کنیم، و Bakkt را به ارائه دهنده ارزهای دیجیتال انتخابی B2B2C تبدیل می کند.

باکت گفت انتظار دارد این معامله از طریق تسریع محصول، تنوع درآمد و هم افزایی هزینه ها، مسیر سودآوری شرکت را پشتیبانی کند. این شرکت در اعلامیه خود گفت: «استعدادهای مشترک فرصت‌های جدیدی را باز می‌کند که برای نسل بعدی مصرف‌کنندگان جذاب است، مانند پاداش‌های کریپتو، و همچنین پتانسیل ورود به بازارهای بین‌المللی از طریق شرکا.

Bakkt که توسط Intercontinental Exchange در سال 2018 ایجاد شد، با تسهیل قراردادهای آتی بیت کوین (BTC) برای سرمایه گذاران معتبر شروع به کار کرد. از آن زمان، این شرکت ساخت راه حل های پرداخت رمزنگاری و API ها را آغاز کرده است.

مرتبط: صرافی رمزارز Bakkt برای پرداخت با Google شریک می شود

در اکتبر 2021، Bakkt با قیمت 10 دلار به ازای هر سهم در بورس اوراق بهادار نیویورک از طریق یک قرارداد خرید خودرو با هدف ویژه وارد بورس شد. ارزش این معامله 2.1 میلیارد دلار به Bakkt است و سرمایه تازه 50 میلیون دلاری را به شرکت تزریق می کند. مدت کوتاهی پس از این فهرست، سهام Bakkt در پی خبر همکاری با Mastercard برای ادغام ارزهای دیجیتال در محصولات آنها بیش از 100٪ افزایش یافت. سهام از آن زمان تاکنون 83 درصد کاهش یافته و ارزش بازار آن 451 میلیون دلار است.


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید