رگولاتور باهاما درخواست صرافی رمزارز FTX برای صدور توکن های جدید را رد می کند

رگولاتور باهاما درخواست صرافی رمزارز FTX برای صدور توکن های جدید را رد می کند


رگولاتور باهاما با “تمردی عمومی” از محاسبات نادرست دارایی های دیجیتال منتقل شده توسط FTX تحت کنترل خود مبارزه می کند.

کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) ادعاهای بدهکاران FTX را رد کرد و ابراز نگرانی کرد که این تحقیقات “مسدود” شده است.

طبق یک بیانیه منتشر شد در 3 ژانویه، کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) مجبور شد تحریفات با اهمیتی را که در پرونده های مطبوعاتی و دادگاه توسط جان جی. ری III، نماینده بدهکاران FTX مستقر در ایالات متحده ایجاد شده بود، تصحیح کند.

این سند بیان می‌کند که وام‌گیرندگان فصل 11 محاسبات کمیسیون در مورد دارایی‌های دیجیتالی که در نوامبر 2022 به کیف پول‌های دیجیتالی تحت کنترل کمیسیون منتقل شده‌اند، «معارض عمومی» کردند.

او استدلال کرد که این اظهارات بر اساس اطلاعات «ناقص» است و بدهکاران با درخواست اطلاعات از مدیران تصفیه موقت مشترک، بررسی لازم را انجام نداده‌اند.

در این بیانیه افزوده شد که جان جی ری سوم، مدیر عامل FTX اظهاراتی مبنی بر اینکه کمیسیون به FTX دستور داده است تا در طی پرونده قضایی در کمیته خدمات مالی مجلس ایالات متحده، «مقدار قابل توجهی توکن جدید» را تحت «سوگند» صادر کند.

فصل 11 وام گیرندگان همچنین ادعا کردند که دارایی‌های دیجیتالی که توسط کمیسیون در اعتماد مشتریان و طلبکاران FTX کنترل می‌شوند، بدون ارائه هیچ مبنای ثابتی برای این ادعاها «دزدیده شده‌اند».

کمیسیون نگرانی های خود را مبنی بر اینکه تحقیقات وام گیرندگان فصل 11 به دلیل شکست انحلال دهندگان موقت مشترک تحت کنترل دادگاه در اجازه دسترسی FTX به سیستم AWS به خطر افتاده را به اشتراک گذاشت.

در این اطلاعیه آمده است که SCB امیدوار است که وام گیرندگان فصل 11 امور را با حسن نیت و به نفع مشتریان و طلبکاران FTX دنبال کنند.

مربوط: FTX به بازپرداخت هزینه ها به تنظیم کننده های باهامیا محکوم شد

اعلامیه تنظیم‌کننده اوراق بهادار باهاما به دنبال اخباری از پرونده‌های دادگاه در دسامبر 2022 بود که وکلای FTX ادعا کردند که دولت باهاما از مدیر عامل سابق FTX، Sam Bankman-Fried (SBF) درخواست کرده است تا یک ارز دیجیتال جدید تحت کنترل مقامات محلی منتشر کند.

گزارش های اولیه ادعا کردند که تنظیم کننده باهاما از SBF خواسته تا صدها میلیون دلار دارایی دیجیتال جدید را چاپ کند.




نویسنده: Ciaran Lyons

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉