بازگشت به جاده: کراکن قرارداد حمایت مالی رمزارز F1 را با ویلیامز ریسینگ امضا کرد


کراکن قرارداد همکاری با ویلیامز ریسینگ امضا کرده است که اولین بازگشت بزرگ به F1 برای کریپتو در سال جاری است.

تیم‌های فرمول 1 ممکن است با وجود اولین اسپانسر کریپتو پس از خرابی‌های پرطرفدار سال گذشته، خود را برای تبلیغات کریپتو آماده کنند.

در 28 مارس، صرافی کریپتو آمریکایی کراکن اعلام کرد که با تیم ویلیامز ریسینگ F1 در یک قرارداد حمایتی و Web3 جدید همکاری کرده است. این حرکت اولین شرکت بزرگ ارز دیجیتال است که قرارداد جدیدی را در مسابقات فرمول 1 در سال جاری امضا می کند.

این معامله نه تنها شامل نام تجاری Kraken که بر روی خودروهای مسابقه ای ویلیامز نقش بسته است، بلکه شامل کالاهای تجاری تیمی و NFT برای جمع آوری طرفداران تیم می شود.

بال عقب خودرو همچنین آثار هنری کلکسیونی دیجیتال مشتری KrakenNFT، یکی از پروژه‌های پیشرو NFT شخص ثالث را در مسابقات انتخابی به نمایش می‌گذارد.

جیمز باور، مدیر بازرگانی ویلیامز ریسینگ، گفت: «ما برای راه‌اندازی این همکاری هیجان‌زده هستیم تا Kraken را از طریق شبکه و رویدادهای خود به مشتریان و کسب‌وکارهای نهادی جدید بیاوریم و در عین حال آخرین تجربیات رمزنگاری و Web3 را به طرفداران خود ارائه کنیم.

چندین تیم مسابقه فرمول 1 به سرعت از قراردادهای حامی ارزهای دیجیتال خود خارج شدند زیرا اوضاع در اواخر سال 2022 شروع به آب شدن کرد. در اواسط نوامبر، تیم مرسدس F1 قراردادهای مشارکتی به ارزش تقریبی 27 میلیون دلار را با مبادله FTX به حالت تعلیق درآورد.

همچنین، فراری به طور ناگهانی قرارداد بلندمدت با استارتاپ بلاک چین Velas سوئیس را در ژانویه فسخ کرد. آلفارومئو اسپانسر خود Vauld را پس از مشکلاتی که در سال گذشته با وام دهنده کریپتو داشت کنار گذاشت.

در ماه سپتامبر، سنگاپور تبلیغات کریپتو را در مسیر ترمز قرار داد، اما اجازه داد که در خودروها باقی بماند. کشورهای دیگر از جمله فرانسه نیز محدودیت‌هایی را در سال گذشته بر تبلیغات رمزنگاری کناری اعمال کردند و برخی تیم‌ها را مجبور به حذف آن‌ها کردند.

مرتبط با: محصول و عطر: ثبت علامت تجاری فرمول 1 راه را برای NFT های F1 هموار می کند

با این حال، برخی از معاملات حمایتی ادامه یافت. تیم استون مارتین حامیان ارزهای دیجیتال Crypto.com و Socios را حفظ کرده است. بایننس همچنان شریک تیم آلپاین است و OKX و تزوس همچنان در مک لارن ریسینگ هستند، طبق گزارش‌های اوایل این ماه.

در همین حال، تیم مسابقه ردبول حامی ارزهای دیجیتال Bybit را حفظ کرده است و OpenSea همچنان با هاس است.

منبع: بلومبرگ

قرارداد کراکن با ویلیامز ریسینگ می‌تواند آغاز بازگشت به مسابقات و ورزش برای شرکت‌های ارز دیجیتال در سال 2023 و همزمان با افزایش بازارها باشد.
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید