Azuki DAO با انصراف از شکایت علیه بنیانگذار، به Bean تغییر نام داد


DAO قبلاً از خالق آزوکی Zagabond به دلیل ضربات NFT رقیق کننده 39 میلیون دلاری که در ماه ژوئن انجام شد، شکایت کرد.

Azuki DAO، یک جامعه مستقل غیررسمی و غیرمتمرکز که مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض آن را احاطه کرده است، اعلام کرده است که نام خود را به عنوان «Bean» تغییر داده است و در عین حال پرونده پیشنهادی 39 میلیون دلاری ضرب سکه را علیه بنیانگذار مجموعه NFT، Zagabond، کنار گذاشته است.

در بیانیه‌ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، توسعه‌دهندگان آزوکی گفتند DAO به یک پروژه memecoin تبدیل می‌شود و بخشی از اکوسیستم Ethereum layer-2 Blast خواهد شد. توسعه دهندگان همچنین ادعا می کنند که 10 میلیون دلار از “سرمایه گذاران برجسته” برای توسعه و شتاب Bean در اکوسیستم Blast تضمین کرده اند.

مجموع عرضه Bean memecoin پیشنهادی 1 میلیارد خواهد بود. 40 درصد از توکن ها به خزانه داری، 50 درصد به اعضای Azuki DAO و 10 درصد به خالق Azuki NFT Zagabond اختصاص داده شده است. ضرب فقط برای دارندگان Azuki NFT امکان پذیر است. این دارندگان باید این کار را ظرف 24 ساعت پس از راه اندازی توکن انجام دهند وگرنه با “سوختن نشانه” مواجه خواهند شد.

مجموعه Azuki NFT نشان دهنده 10000 عکس پروفایل با تم انیمیشن (PFP) است. در ماه ژوئن، دومین سری از 10000 PFP در مجموعه آزوکی با نام “Elementals” توسط Zagabond منتشر شد. اما بلافاصله پس از عرضه، کاربران متوجه شباهت نزدیک PFP های Elemental به PFP های Azuki شدند که به دلیل افزایش عرضه منجر به رقیق شدن دومی شد.

قیمت NFT های آزوکی بلافاصله پس از عرضه Elementals 44 درصد کاهش یافت. این حرکت همچنین باعث شکایت پیشنهادی Azuki DAO علیه سازنده Zagabond شد.

توسعه دهندگان نوشتند: “اطلاعات دقیق در مورد بودجه و نقشه راه برای پیشرفت های آینده به زودی اعلام خواهد شد.”

مطالب مرتبط: AzukiDAO پیشنهاد خرید 20000 ETH از بنیانگذار Azuki ‘Zagabond’ را می دهد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید