شبکه آزتک 100 میلیون دلار بودجه سری B تحت رهبری a16z را تضمین می کند


شبکه آزتک قصد دارد با این بودجه مهندسان بیشتری را استخدام کند و یک بلاک چین رمزگذاری شده جدید ایجاد کند.

شبکه خصوصی لایه 2 آزتک از یک دور سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری سری B به رهبری شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز a16z کریپتو در دسامبر خبر داد. سایر سرمایه گذاران این دور عبارتند از A Capital، King River، Variant، SV Angel، Hash Key، Fenbushu و AVG.

با شراکت با a16z، این شرکت قصد دارد مهندسان جدیدی را استخدام کند و یک “معماری رمزگذاری شده نسل بعدی” ایجاد کند که به کاربران اجازه می دهد بدون افشای هیچ گونه اطلاعات اساسی، تأیید کنند که قوانین بلاک چین رعایت می شود. بلاک چین های رمزگذاری شده به کاربران این امکان را می دهند تا با حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن تراکنش کنند.

«آنچه ما در حال ساختن آن هستیم یک تکه فناوری انقلابی است که نحوه تعامل آنلاین ما با یکدیگر را تغییر می دهد، جایی که کاربر نهایی مشتری است نه محصول. بلاک چین های رمزگذاری شده سرتاسر با حذف نیاز به سیستم های مالی متمرکز از افراد محافظت می کنند.

طبق گزارش‌ها، آزتک ظرف 12 ماه یک شبکه آزمایشی راه‌اندازی می‌کند و در عرض 24 ماه روی استقرار کامل در شبکه اصلی کار می‌کند.

مطالب مرتبط: ارتقای اتریوم در شانگهای چیست و چه چیزی نیست؟

به گفته این شرکت، رمزنگاری آن در تولید با Aztec Connect آزمایش شده است و به پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) اجازه می دهد تا حریم خصوصی را در صدها تراکنش ادغام کنند. اکوسیستم Aztec Connect شامل پروتکل‌های اتریوم DeFi مانند Aave، Curve، Lido، Element، Set Protocol، Compound و Liquity است.

این شرکت همچنین در حال توسعه یک لایه اجرایی عمومی-خصوصی برای بلاک چین است که برای ادغام یکپارچه برنامه های کاربردی رمزگذاری شده و رمزگذاری نشده طراحی شده است. جو اندروز، یکی از بنیانگذاران آزتک خاطرنشان کرد:

از PGP و SSL گرفته تا پیام‌های رمزگذاری شده سرتاسر، ما در زندگی روزمره خود برای کمک به رونق تجارت و تجارت به رمزگذاری تکیه می‌کنیم. با a16z، ما بر روی شانه‌های غول‌ها ایستاده‌ایم تا رمزگذاری را که از زمان Netscape از آن لذت می‌بردیم وارد کنیم. زندگی دیجیتالی Web3.0 ما را به ما کمک کنید تا آزتک را به جریان اصلی تبدیل کنیم. ما نمی توانستیم به شریک بهتری برای کمک فکر کنیم.

شبکه حریم خصوصی آزتک به طور رسمی در بلاک چین اتریوم در فوریه 2020 راه اندازی شد. کوین تلگراف گزارش داد که با فناوری مبتنی بر Zcash، توکن های مخفی را ارائه کرده است که در آن مقادیر به صورت رمزنگاری پنهان شده است.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید