خالق Axie Infinity با استودیوها همکاری می کند تا پذیرش Web3 را از طریق بازی های جدید افزایش دهد


کاتلین آزگود، رئیس بخش توسعه کسب و کار Sky Mavis به کوین تلگراف گفت که هدف آنها جذب هرچه بیشتر افراد به اکوسیستم است.

Sky Mavis، تیم سازنده بازی محبوب بلاک چین Axie Infinity، اعلام کرده است که چهار استودیوی بازی سازی بازی هایی را در بالای شبکه Ronin ایجاد و منتشر خواهند کرد که منجر به ایجاد اکوسیستم بازی محلی خود می شود.

Sky Mavis در اطلاعیه‌ای برای Cointelegraph تاکید کرد که با چهار استودیو بازیسازی همکاری کرده است: Directive Games، Tribes، Bali Games و Bowled.io. علاوه بر این، تیم انتقال بلاک چین رونین به مکانیزم اجماع اثبات سهام (DPoS) را اعلام کرد. Trung Nguyen، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Sky Mavis، گفت:

“با ارتقاء DPoS، ما آماده هستیم تا زیرساخت ها و فناوری خود را به روی دنیای وب3 گسترده تر باز کنیم. ما معتقدیم که این راهی برای ایجاد یک بازی است که جامعه محور، با ارزش تر و بالاتر از همه سرگرم کننده تر باشد.”

کاتلین آزگود، رئیس توسعه کسب و کار در Sky Mavis، به Cointelegraph گفت که تیم او قبل از تصمیم گیری در مورد استودیوهای اعلام شده، 250 استودیو بازی را بررسی کردند. به گفته Osgood، آن‌ها استودیوهایی را از جایگاه‌های مختلف در فضای بازی انتخاب کردند تا به هدف خود که «درگیر کردن هر چه بیشتر مردم در اکوسیستم» دست پیدا کنند.

نسل جدید کاربران و کیف پول بخش بزرگی از استراتژی استودیو بازی ما است. هدف ما همکاری با تیم ها برای ایجاد بازی های عالی است که نه تنها کاربران وب 3 بلکه میلیون ها کاربر وب 2 را نیز جذب می کند.

خالق Axie Infinity با همکاری با تیم‌های دیگر با سابقه خرید Web2، می‌تواند بازی‌های بلاک چین را به توده‌ها برساند و کاتالیزوری برای پذیرش بیشتر Web3 باشد.

مرتبط با: تهیه کننده سابق Age of Empires درباره پذیرش بازی های بلاک چین و GameFi صحبت می کند

علیرغم زمستان کریپتو، بسیاری هنوز بر این باورند که شرکت‌های بازی سنتی بیشتر به توکن‌های بی‌نظیر (NFT) و زمین بازی بلاک چین خواهند رفت. در 12 ژانویه، مدیران Web3 در مورد پتانسیل شرکت‌های اصلی بازی صحبت کردند و نظرات خود را در مورد مدل‌های بازی NFT مانند بازی برای برنده شدن و حرکت برای برنده شدن به اشتراک گذاشتند.

مجله: Web3 Player: ترکش الهام‌بخش در GDC، رویکرد گرم بلوک‌های Undead، سفر دوم
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید