Axelar برنامه اکوسیستم استارت آپی 60 میلیون دلاری را راه اندازی کرد


هدف این برنامه تسریع در توسعه برنامه‌ها و پروتکل‌های غیرمتمرکز برای جایگزینی صرافی‌های متمرکز است.

بلاک چین اثبات سهام (PoS) Axelar یک برنامه سرمایه گذاری 60 میلیون دلاری استارت آپی را در دسامبر راه اندازی کرد. این ابتکار توسط بیش از 15 سرمایه گذار بلاک چین پشتیبانی می شود.

این ابتکار که Axelar Ecosystem Startup Funding Program نامیده می شود، برای تشویق توسعه برنامه های کاربردی Web3 طراحی شده است که به مشکلات جهانی می پردازد که توسط اینترنت مرکزی قابل حل نیست. او اظهار داشت که برای واجد شرایط بودن برای تامین مالی، پروژه ها باید برای حفظ حاکمیت دیجیتال، امنیت و حریم خصوصی کار کنند و به راحتی توده ها را بدون اصطکاک غیر ضروری بین بلاک چین ها یا توکن های خاص درگیر کنند.

سرگئی گوربونوف، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Axelar، در مورد توسعه به Cointelegraph گفت:

2021-2022 شاهد هجوم بی‌سابقه توسعه‌دهندگان جدید به Web3 بوده است. ما انتظار داریم در سال 2023 شاهد کمیت کمتر اما کیفیت بیشتر باشیم. توسعه دهندگان برتر Web3 دیگر تنها به واگذاری راه‌اندازها به نهادهایی که خدمات «بلاک چین» را بر روی پایگاه داده اجرا می‌کنند، بسنده نمی‌کنند. آنها بیش از هر زمان دیگری متعهد به حل مشکلات مربوط به حاکمیت دیجیتال، حریم خصوصی و دسترسی به وب متمرکز هستند. نمی تواند حل کند – و آن راه حل ها را به طور یکپارچه برای توده ها ارائه می کند تا آن را در زیرساخت هایی ارائه کند که می توان از این طریق استفاده کرد.”

بودجه به برنامه کمک مالی Axelar که در سال 2022 راه اندازی شد، مرتبط است، که به بیش از 50 پروژه کمک های مالی ارائه می دهد که تقریباً 33٪ از آنها قادر به جمع آوری بودجه اولیه یا اولیه هستند. گوربونوف گفت: «متغیرهایی مانند شرایط بازار ممکن است بر جریان معاملات تأثیر بگذارند، اما برنامه تأمین مالی اکوسیستم Axelar قصد دارد این نرخ بودجه را در سال 2023 برای پروژه‌های موجود در اکوسیستم Axelar، چه در طرح گرنت یا غیر آن، تسریع بخشد.

موارد مرتبط: امنیت و قابلیت همکاری، چالش‌هایی برای پذیرش انبوه Web3

این برنامه توسط گروهی از سرمایه گذاران بلاک چین، از جمله Blockchange، Chorus One، Collab+Curency، Cygni، dao5، DCVC، Divergence Ventures، Dragonfly Capital، Lemniscap، Morningstar Ventures، Nima Capital، Node Capital، North Island Ventures، Rockaway Blockchain پشتیبانی می شود. . صندوق و SCB 10X.

هدف این برنامه ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاران و توسعه دهندگانی است که dApp های زنجیره ای را ایجاد می کنند. شرکای توسعه عبارتند از Arbitrum، Circle، Osmosis و Polygon.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید