بهمن برای تقویت خدمات زیرساختی Alibaba Cloud در آسیا


مشارکت Avalanche با Alibaba Cloud شاهد توسعه ابزارهایی است که کاربران را قادر می‌سازد تا گره‌های اعتبارسنجی را در پلتفرم بلاک چین عمومی Avalanche در آسیا راه‌اندازی کنند.

Alibaba Cloud که با نام Aliyun نیز شناخته می شود، زیرمجموعه ای از غول تجارت الکترونیک چینی Alibaba، یکپارچگی با بلاک چین Avalanche را برای حمایت از طرح های Node-as-a-Service این شرکت اعلام کرده است.

مشارکت Avalanche با Alibaba Cloud شاهد توسعه ابزارهایی است که کاربران را قادر می‌سازد تا گره‌های اعتبارسنجی را در پلتفرم بلاک چین عمومی Avalanche در آسیا راه‌اندازی کنند. این ادغام به توسعه دهندگان Avalanche اجازه می دهد تا از زیرساخت پلاگین و بازی Alibaba Cloud به عنوان سرویسی برای راه اندازی اعتبار سنجی جدید استفاده کنند.

توسعه دهندگانی که انتظار تقاضای منابع بالا در ساعات اوج مصرف را دارند می توانند از منابع اضافی ارائه شده توسط Alibaba Cloud مانند محاسبات، ذخیره سازی و توزیع نیز بهره ببرند.

طبق این اطلاعیه، Avalanche میزبان بیش از 1200 اعتبار سنجی است و روزانه حدود 2 میلیون تراکنش را پردازش می کند. با توجه به اینکه Alibaba Cloud بزرگترین ارائه دهنده خدمات ابری آسیایی در منطقه آسیا و اقیانوسیه است، مقیاس این مشارکت بسیار بزرگ است.

مراحل ادغام Avalanche با Alibaba Cloud. منبع: Alibaba Cloud

به عنوان بخشی از این ادغام، Alibaba Cloud یک تبلیغ ویژه را با ارائه اعتبار توسعه دهندگان Avalanche برای هر یک از خدمات خود انجام داد. Avalanche در حال حاضر بیش از 1000 پروژه از جمله اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند Aave (AAVE)، Curve، BENQi، Sushi و Chainlink (LINK) را تامین می کند.

مربوط: علی بابا فروش ماینرهای کریپتو را در بحبوحه سرکوب چین ممنوع می کند

سرمایه گذار چینی، بو شن، شریک عمومی Fenbushi Capital، صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر توصیه شده توسط Vitalik Buterin، ادعا کرد که 42 میلیون دلار از Trust Wallet ضرر کرده است.

شن تأیید کرد که وجوه تخلیه شده متعلق به او بوده و مربوط به Fenbushi Capital نیست:

“این حادثه به مجریان قانون محلی گزارش شده است. FBI و وکلا هر دو درگیر هستند. تمدن و عدالت در نهایت بر بربریت و شر پیروز خواهند شد. این قانون آهنین جامعه بشری است. این موضوع زمان است.”

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین SlowMist بعداً تأیید کرد که شن پول خود را از دست داده و تأیید کرد که هیچ مشکل امنیتی در سمت Trust Wallet وجود ندارد.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید