Avalanche سرمایه‌گذاری را برای هنرمندان دیجیتال راه‌اندازی می‌کند، به سوگیری جنسیتی Sotheby’s خالق NFT اعتراض می‌کند و موارد دیگر.


بنیاد Avalanche یک ابتکار آموزشی جدید برای هنرمندان دیجیتال راه اندازی کرده است و Ticketmaster ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به هنرمندان اجازه می دهد به دارندگان NFT پاداش دهند.

در یک پست وبلاگی در 30 مارس، بنیاد Avalanche راه اندازی Avaissance را اعلام کرد، ابتکاری که برای حمایت از هنرمندان دیجیتال و حمایت از رشد اکوسیستم توکن غیرقابل تغییر Avalanche (NFT) طراحی شده است.

Avaissance دو جزء اصلی دارد: برنامه Resident Artist (AIR) برای بیش از 50 هنرمند، و ابتکار مونالیزا (MLI) برای مدیریت هنر دیجیتال و گسترش مجموعه‌های سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز متمرکز بر هنر (DAO).

AIR شش ماه بودجه، راهنمایی و کارگاه‌های مجازی را برای هنرمندان «همه سطوح» فراهم می‌کند، در حالی که MLI با تیم‌های سرپرستی DAOs برای تبلیغ هنرمندان نوظهور Avalanche NFT و ایجاد «مجموعه دائمی بهمن» همکاری خواهد کرد.

Ticketmaster ویژگی جدیدی را برای هنرمندان معرفی می کند تا با استفاده از NFT به طرفداران خود پاداش دهد

در 27 مارس، شرکت فروش بلیط در ایالات متحده، Ticketmaster یک ویژگی جدید فروش توکن را اعلام کرد که به هنرمندان اجازه می‌دهد تا به دارندگان NFT با مزایای انحصاری، از جمله «پیش‌فروش انحصاری، صندلی‌های ممتاز، بسته‌های مسافرتی انحصاری، و دسترسی به تجربه‌های منحصربه‌فرد کنسرت» پاداش دهند.

Deathbats Club، NFT های غول فروش بلیط، گروه هوی متال آمریکایی Avenged Sevenfold (A7X) و تیم Web3 Bitflips، مجموعه ای از 10000 Deathbat NFT منحصر به فرد – فرصتی برای باز کردن امتیازات و دسترسی به رویدادها.

این ویژگی در حال حاضر با توکن‌هایی که در اتریوم (ETH) ضرب شده و در کیف پول‌های برنامه غیرمتمرکز (DApp) از جمله MetaMask یا Coinbase ذخیره می‌شوند، کار می‌کند.

هنرمند NFT کار خود را در ساتبیز به دلیل نداشتن نمایندگی زن کنار می‌کشد

پاتریک آمادون، هنرمند محبوب NFT، به 142400 دنبال‌کننده‌اش در توییتر گفت که آثار خود را از فروش خانه حراج بزرگ Sotheby’s Natively Digital: Glitch-ism برای اعتراض به عدم حضور زنانه کنار می‌کشد.

ساتبیز روز بعد پاسخ داد و گفت که فروش را متوقف می کند تا “عدم تعادل در نمایندگی فروش را از بین ببرد” و در تاریخ بعدی “با گروهی عادلانه تر و متنوع تر از هنرمندان” دوباره شروع به کار خواهد کرد.

مرتبط با: دولت اندونزی برای حفاظت از میراث فرهنگی به NFT ها نگاه می کند

هنرمند NFT Beeple استودیوی عظیم 50000 فوت مربعی را در کارولینای جنوبی افتتاح کرد.

مایک وینکلمن، که با نام بیپل نیز شناخته می‌شود، در ۱۲ مارس ویدیویی را با دنبال‌کنندگان توییتر خود به اشتراک گذاشت که در آن استودیوی جدید خود با مساحت ۵۰ هزار فوت مربع در کارولینای جنوبی را فاش کرد.

طبق وب سایت بیپل، از این فضا برای خلق آثار هنری و میزبانی رویدادها برای «نمایش بهترین هنر و جوامع» استفاده خواهد کرد.

این وب سایت گفت: “ما می خواهیم با هنرمندان و جوامع پیشرفته برای سازماندهی رویدادهایی که در هیچ مکان دیگری امکان پذیر نیست شریک شویم.”

اخبار شیک دیگر

در 25 مارس، یک NFT از مجموعه محبوب CryptoPunks به ارزش حدود 135,000 دلار به طور تصادفی توسط سرمایه‌گذاری که در حال آزمایش فرآیند بسته‌بندی NFT برای وام گرفتن نقدینگی از آن بود، سوزانده شد.

Sony Interactive Entertainment، غول بازی های ویدیویی پشت برند پلی استیشن، اخیرا پتنتی را برای چارچوبی با عنوان «چارچوب NFT برای انتقال و استفاده از دارایی های دیجیتال بین پلتفرم های بازی» به ثبت رسانده است که به کاربران اجازه می دهد NFT ها را در چندین پلتفرم بازی منتقل کنند و از آن استفاده کنند.

پس از پیاده سازی، کاربران پلی استیشن 5 می توانند موارد استفاده NFT را از طریق عناوین بازی های محبوب کشف کنند.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید