سقوط بهمن (AVAX) 8٪، دلیل واقعی فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اگر عملکرد بازار مانند 24 ساعت گذشته به نزول خود ادامه دهد، بهمن در مسیر رسیدن به سطح حمایت بحرانی 23.34 دلار است. به گفته Wu Blockchain، مطالعه‌ای توسط ZachXBT نشان داد که چه چیزی باعث کاهش سریع قیمت بهمن شد.

نقل و انتقالات مهم موثر بر بهمن

در زمان نگارش این مقاله، Avalanche با 8.34 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، 25.34 دلار دست به دست می‌شود.

مرتبط با

کاهش شدید به عوامل مختلفی نسبت داده شد. به نظر می رسد دلیل اصلی این کاهش، اقدامات یک سازمان (“0x32…4f30”) باشد که شروع به انتقال 1.96 میلیون AVAX به صرافی هایی مانند Coinbase، Binance و Gate کرد.

ارزش دارایی واگذار شده بر اساس قیمت روز بازار 54.2 میلیون دلار است. تحقیقات نشان داد که این سازمان از پل های زنجیره ای متقاطع مانند THORChain برای نقل و انتقالات استفاده می کند. این حرکت باعث تشدید احساسات نزولی بازار پیرامون AVAX شد.

این انتقال باعث کاهش قابل توجهی به سمت سطح حمایت بحرانی 23.34 دلار شد، زیرا تنها 2 دلار با شکستن آن سطح فاصله داشت. تحلیلگران بر این باورند که اگر این اتفاق بیفتد، بهمن نگرانی های بیشتری را در پی خواهد داشت.

عملکرد تاریخی و آخرین روندهای بهمن

این حرکت نزولی ادامه دار به بهمن لطمه می زند، زیرا یکی از بزرگترین سودها در سه ماهه اول سال بود. قابل توجه است که پلتفرم بلاک چین با کاهش مداوم روبرو شده است، زیرا داده ها نشان می دهد که از 23 می، زمانی که قیمت 38.31 دلار بود، نتوانسته روند صعودی را معکوس کند.

مرتبط با

جالب توجه است که طبق رتبه‌بندی بازار ماه می، بهمن بیش از 18 درصد از نظر ارزش افزایش یافت و سکه‌های شیبا اینو با تم سگ را از 10 سکه برتر خارج کرد. کارشناسان بازار می گویند که کاهش فعلی ارزش AVAX نوسانات بازار را ثابت می کند، در این مورد انتقال عظیمی که توسط سازمان آغاز شده است (0x32…4f30).

با این حال، به سرمایه گذاران توصیه می شود که سطح حمایت کلیدی را رعایت کنند و بر اساس حرکت قیمت در این سطح تصمیم گیری کنند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید