پروتکل آوا کسب استوری باز را اعلام می کند، اهداف گسترش تیم را به اشتراک می گذارد


فهرست

  • Eigenlayer AVS Ava Protocol خرید Openstory را تکمیل کرد
  • Vinh Nguyen از Openstory به پروتکل Ava به عنوان معمار سیستم می پیوندد

پروتکل آوا (که قبلاً شبکه OAK نامیده می شد) جزئیات خرید استراتژیک خود از Openstory را به اشتراک گذاشته است، یک پلت فرم جریان داده پیشرو در صنعت برای تحقیقات زنجیره ای. این پلتفرم همچنین چندین انتصاب با مشخصات بالا در توابع توسعه و بازاریابی خود داشته است.

Eigenlayer AVS Ava Protocol خرید Openstory را تکمیل کرد

آوا پروتکل، یک پلتفرم Web3 که تراکنش‌های مستقل خصوصی را برای موارد استفاده متعدد برای مشاغل و افراد ممکن می‌سازد، جمع‌آوری داده‌های زنجیره‌ای Openstory را خریداری کرده است. خرید Openstory قرار است توانایی Ava Protocol برای به دست آوردن اطلاعات در مورد بلاک چین های اکوسیستم EVM را بهبود بخشد.

در نتیجه تعامل بین دو تیم، فرآیند تصمیم‌گیری، مقیاس‌پذیری و عملکرد برنامه‌های بلاک چین بهبود می‌یابد.

کریس لی، مدیر عامل آوا پروتکل بر اهمیت خرید Openstory برای توسعه محصول و جامعه آوا پروتکل تاکید می کند:

ادغام فناوری پخش بلادرنگ باورنکردنی Openstory نقطه عطف مهمی برای پروتکل آوا است زیرا ما شروع به تغییر اتوماسیون بلاک چین می کنیم. با این خرید و گسترش تیم فوق‌العاده ما، بهتر می‌توانیم تقاضای فزاینده صنعت برای راه‌حل‌های فرآیند سفارشی، مستقل و قابل ترکیب را برآورده کنیم.

پروتکل آوا با یک اکوسیستم رو به رشد از 30+ برنامه غیرمتمرکز (dApps) و یک شبکه آزمایشی از بیش از 10000 کیف پول فعال منحصر به فرد، در خط مقدم اتوماسیون بلاک چین عمل می کند.

اخیراً از تکمیل یک دور سرمایه گذاری اولیه 10 میلیون دلاری با مشارکت شرکت های بزرگ VC از جمله Electric Capital، Foundation Capital، Greylock و GSR خبر داده است.

Vinh Nguyen از Openstory به پروتکل Ava به عنوان معمار سیستم می پیوندد

علاوه بر یکپارچگی فنی، آوا پروتکل، بنیانگذار Openstory وین نگوین را به عنوان معمار سیستم منصوب کرد. نگوین به‌عنوان توسعه‌دهنده اصلی Polkadot و مشارکت‌کننده کلیدی سابق InfluxData، تجربه گسترده‌ای در ساخت پلت‌فرم‌های داده‌ای پیشرفته دارد که در پیشبرد نوآوری پروتکل Ava مفید خواهد بود.

Vinh Nguyen در مورد چشم انداز پروتکل آوا و کششی که پروتکل تاکنون به دست آورده است هیجان زده است:

اگر بگوییم که از پیوستن به پروتکل آوا خوشحالم و برای قدرت بخشیدن به آینده اتوماسیون بلاک چین بسیار خوشحالم. چشم انداز آوا پروتکل برای فعال کردن تراکنش های مستقل خصوصی و قابل ترکیب با اشتیاق من برای به جا گذاشتن اثری ماندگار در دنیای Web3 هماهنگ است.

دو استخدام استراتژیک دیگر نیز رتبه های آوا را تقویت کردند. سام شو، که بیش از یک دهه تجربه از شرکت هایی مانند گوگل و پستمن دارد، به عنوان مدیر ارشد بازاریابی ملحق می شود و نقش او باعث آگاهی و پذیرش چشم انداز پروتکل آوا می شود.

اسکات استاتون رهبر جدید تحقیقات و محتوای آوا پروتکل است. او با تکیه بر تجربه تحریریه خود در نیویورکر و وایس مدیا، و همچنین نقش قبلی خود به عنوان رهبر محتوا در استارت آپ محاسبات غیرمتمرکز Dfinity، بر آموزش صنعت در مورد دستاوردها و برنامه های پروتکل آوا تمرکز خواهد کرد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید