Ava Labs با AWS برای ارائه استقرار گره با یک کلیک شریک است

Ava Labs با AWS برای ارائه استقرار گره با یک کلیک شریک است


سایر ویژگی‌های جدید شامل سرویس تحویل زیر شبکه و ادغام GovCloud برای Dapp‌های سازگار با سازگاری است.

طبق پست وبلاگ آوا در 11 ژانویه، آوا لبز، توسعه‌دهنده شبکه Avalanche (AVAX)، با خدمات وب آمازون (AWS) برای پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید با هدف تسهیل اجرای یک گره همکاری کرده است.

ویژگی های جدید شامل استقرار گره با یک کلیک از طریق AWS Marketplace، ادغام AWS GovCloud برای توسعه دهندگان Dapp علاقه مند به انطباق، و توانایی ایجاد زیرشبکه های Avalanche تنها با چند کلیک است.

Emin Gün Sirer، مدیر عامل Ava Labs، اظهار داشت که AWS در گذشته بخش مهمی از اکوسیستم Avalanche بوده است زیرا به توسعه دهندگان Dapp اجازه می دهد تا به راحتی گره ها را برای آزمایش نرم افزار خود راه اندازی کنند. او انتظار دارد که این ویژگی های جدید AWS را برای توسعه دهندگان Avalanche Dapp مفیدتر کند. او توضیح داد:

برای توسعه‌دهندگان فردی و سازمانی، توانایی راه‌اندازی گره‌ها و آزمایش شبکه‌ها در پرواز با AWS، صرف‌نظر از حوزه‌ای که برای آنها منطقی‌تر است، یک مزیت بوده است. من مفتخرم که پروتکلی را پیاده سازی کرده ایم که می تواند میلیون ها شرکت کننده را تقریباً بلافاصله تکمیل کند. کار ما با آمازون می تواند تأثیر مثبت بهمن را تسریع بخشد.”

مربوط: Defrost Finance توضیح می دهد که چگونه غرامت قربانیان هک را جبران می کند

واکنش جامعه بهمن به این خبر بیشتر مثبت بود. یک کاربر آموزشی ارسال کرد که نشان می دهد چگونه یک گره Avalanche را با استفاده از ویژگی های جدید راه اندازی کنید:

دیگران بر روی اقدام قیمت از اعلامیه تمرکز کردند:

AWS اولین سیستم رایانش ابری نیست که Ava Labs با آن شریک شده است. در ماه دسامبر رابطه مشابهی با Alibaba Cloud برقرار کرد.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉