توصیه‌ای برای «تطبیق نشانه» استرالیا که اوایل سال 2023 منتشر می‌شود: خزانه‌دار


مقاله مشاوره بینشی در مورد اینکه چگونه دارایی های رمزنگاری خاص باید در کنار چارچوب های حمایت از مصرف کننده تحت مجوز شرکت، نگهداری دارایی و نقشه برداری توکن تنظیم شوند، ارائه می دهد.

جیم چالمرز، وزیر خزانه داری استرالیا اعلام کرد که در اوایل سال 2023 یک سند مشورتی را به عنوان بخشی از طرح نقشه برداری رمزی دولت منتشر خواهد کرد.

بخش کریپتو از زمان انفجار FTX توجه بیشتری از سوی سازمان‌های نظارتی و اجرایی استرالیا به خود جلب کرده است و دولت بر اهمیت معرفی قوانین حمایت از مصرف‌کننده در اسرع وقت تاکید می‌کند.

خزانه دار چالمرز در 14 دسامبر گفت که دولت به رهبری آنتونی آلبانیز “در حال انجام اقداماتی برای بهبود مقررات ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری و ارائه حفاظت بیشتر برای استرالیایی ها است”.

به عنوان بخشی از این فرآیند، چالمرز تصریح کرد که سند مشاوره نحوه تنظیم دارایی‌های رمزنگاری خاص، و همچنین مجوز شرکت، نگهداری دارایی و چارچوب‌های حفاظت از مصرف‌کننده را به عنوان بخشی از مطالعه تطبیق توکن‌ها که قبلا اعلام شده بود، پوشش می‌دهد.

«گام‌های بعدی در تلاش‌های مداوم «تطبیق نشانه‌ها» دولت شامل صدور یک اطلاع‌رسانی مشاوره‌ای است که در اوایل سال 2023 باید دارایی‌های دیجیتالی توسط قوانین خدمات مالی تنظیم شود، و توسعه تنظیمات نگهداری و مجوز مناسب برای محافظت از مصرف‌کنندگان. ”

وی افزود: «به دنبال انتشار نقشه توکن، دولت در سال آینده قبل از تصویب قانون، با چارچوب نگهداری و مجوز مشورت خواهد کرد.»

نظرات اخیر چالمرز به وعده خزانه داری در اواسط نوامبر برای توسعه و اجرای یک چارچوب نظارتی قوی برای ارزهای دیجیتال تا سال 2023 اضافه می کند.

تمرکز بر کریپتو بخشی از تلاش برای “مدرن سازی سیستم مالی استرالیا” است، زیرا دولت ترتیبات اصلاحی را برای زیرساخت بازار مالی تنظیم می کند – به ویژه در رابطه با سیستم تسویه بورس استرالیا (ASX)، سیستم های پرداخت و Buy Now Pay Later. . بخش

مربوط: ASIC’s Longo: یک حفره به FTX اجازه داد مجوز Aussie را بدون کنترل کامل ایمن کند.

دولت استرالیا عمدتاً طرفدار رمزارزها بوده است، اما بر اهمیت اجازه دادن به نوآوری در عین حفظ امنیت عمومی تاکید کرد.

بانک مرکزی استرالیا (RBA) گزارشی متمرکز بر استیبل کوین در دسامبر منتشر کرد.

در این گزارش آمده است: «استیبل کوین‌ها پتانسیل افزایش کارایی و عملکرد طیف وسیعی از پرداخت‌ها و سایر خدمات مالی را دارند.


نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید