ETF بیت کوین نقطه ای استرالیا فعال می شود، در اینجا دلیل برجسته شدن آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول مثبت برای استرالیا، مدیریت دارایی تک رنگ یک صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) را در صرافی Cboe استرالیا راه اندازی کرده است. تک رنگ بیت کوین ETF (IBTC) نشان دهنده اولین و تنها ETF استرالیا است که مستقیماً بیت کوین (BTC) را در اختیار دارد.

چرا IBTC متمایز است؟

بر اساس گزارش قبلی U.Today، تحلیلگران پیش بینی می کنند که ETF جدید بیت کوین در استرالیا حدود 1 میلیارد دلار جریان داشته باشد.

مرتبط با

سامسون مو، مدیر عامل شرکت فناوری بیت کوین JAN3، موقعیت منحصر به فرد IBTC در بازار ETF را برجسته کرد. ابتدا، Monochrome خاطرنشان کرد که ETF بیت‌کوین به سرمایه‌گذاران جهانی کمک می‌کند تا به صورت غیر نقدی ایجاد یا بازخرید کنند.

این ویژگی به آنها امکان می دهد بیت کوین خود را مستقیماً با واحدهای ETF (IBTC) (یا برعکس) در سطح جهانی مبادله کنند. این با سایر ETF های بیت کوین کاملاً متفاوت است، به ویژه آنهایی که در ایالات متحده و هنگ کنگ ارائه می شوند، جایی که سرمایه گذاران اغلب با شرکت کنندگان مجاز (AP) که به عنوان واسطه عمل می کنند، سروکار دارند.

Mow اضافه کرد که Monochrome همچنین با وام دهندگان در استرالیا همکاری می کند تا ETF بیت کوین را به یک امنیت مناسب برای سرمایه گذاران پیچیده تبدیل کند. در نتیجه، آنها مجاز خواهند بود در برابر دارایی های ETF با استفاده از IBTC به عنوان وثیقه وام بگیرند.

مزایای IBTC برای وام گیرندگان و استخراج کنندگان بیت کوین

در مقایسه با استقراض از طریق وام‌های سکه خالص، مو تاکید کرد که استفاده از IBTC به عنوان وثیقه مزایای بالقوه‌ای را ارائه می‌دهد، زیرا محصول مالی معتبرتری در نظر گرفته می‌شود. به گفته وی، وام گرفتن از طریق IBTC می تواند با نسبت وام به ارزش (LVR) بهتر و نرخ بهره پایین تر از وام های سنتی پول خالص همراه باشد.

مرتبط با

علاوه بر این، دارایی بیت کوین ETF حتی در صورت قرض گرفتن، مجبور به خروج از سردخانه نخواهد بود. این امر خطر از دست دادن ذخایر بیت کوین خود را به دلیل هک یا سایر مسائل امنیتی از بین می برد.

برای ماینرهای بیت کوین، این ویژگی می تواند یک تغییر بازی برای کمک به گسترش عملیات آنها باشد. استخراج کنندگان بیت کوین می توانند از گزینه استقراض IBTC برای دسترسی به سرمایه بدون فروش دارایی بیت کوین خود استفاده کنند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید