شرکت حقوقی می‌گوید راهنمای مالیاتی جدید گیج‌کننده استرالیا «دستمال توالت» است


بنیانگذار Cadena Legal پس از انتشار دستورالعمل بحث‌برانگیز مالیاتی جدید در ماه نوامبر به Cointelegraph گفت: «من فعالانه به مردم می‌گویم که بهتر است آن را نادیده بگیرند.

به گفته یک شرکت حقوقی استرالیایی، دستورالعمل‌های جدید بحث‌برانگیز استرالیا در مورد مالیات بر ارزهای دیجیتال باید به عنوان مبهم نادیده گرفته شود و احتمالاً به عنوان “دستمال توالت” در نظر گرفته شود.

در ماه نوامبر

یک نوامبر

این شرکت حقوقی خاطرنشان کرد که سردرگمی زیادی در مورد اینکه استرالیایی‌ها می‌توانند با DeFi بدون اعمال مالیات بر عایدی سرمایه (CGT) انجام دهند، وجود دارد.

اگر ATO یک تصمیم عمومی صادر می‌کرد، همه می‌توانستیم به آن تکیه کنیم، اما در عوض با مزخرفات غیر الزام‌آوری مواجه می‌شویم که همه را بیشتر سردرگم می‌کند و احتمالاً انطباق داوطلبانه مالیاتی جامعه رمزنگاری استرالیا را کاهش می‌دهد.»

دل، که قبلاً بین سال‌های 2017 تا 2019 برای حسابرس ATO کار می‌کرد، گفت که حتی به مشتریانش گفته بود فعلا قوانین را نادیده بگیرند:

“[It] این باعث ایجاد وحشت در جامعه رمزنگاری استرالیا می شود. من فعالانه به مردم می گویم که باید این را نادیده بگیرند و از توصیه های خودشان استفاده کنند.

اما یک کارشناس مالیات رمزنگاری هشدار داده است که نادیده گرفتن دستورالعمل‌های ATO می‌تواند خطرآفرین باشد، و استدلال می‌کند که اگرچه این قوانین الزام‌آور قانونی نیستند، اما اگر سرمایه‌گذار متوجه شود که با دستورالعمل‌های ATO مغایرت دارد، ممکن است همچنان به پرداخت یک وکیل نیاز داشته باشد.

کوین تلگراف در 21 نوامبر به دنبال این بود که از ATO دریابد که آیا انتقال وجوه از طریق پل یا قرار دادن اتر (ETH) در یک پروتکل سهامداری مایع مانند Lido یک رویداد مالیات بر عایدی سرمایه است.

ادامه مطلب
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید