Auros Global انتظار دارد پس از طرح بازسازی، فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد


طبق گزارش ها، این شرکت تجارت کریپتو در معرض خطر 20 میلیون دلاری در سقوط FTX قرار گرفته است.

شرکت تجارت ارزهای دیجیتال Auros Global، که طبق گزارش ها در معرض خطر 20 میلیون دلاری در سقوط FTX قرار داشت، بیانیه ای صادر کرد و اعلام کرد که قصد دارد پس از اجرای طرح بازسازی، فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد.

پس از فروپاشی FTX، شرکت تجارت ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت که “خود را در موقعیتی یافت که نقدینگی فوری برای پاسخگویی به فراخوان وام دهندگان کافی نبود.” اما مدیریت ارشد او مطمئن بود که می توانند طوفان ناشی از آلودگی FTX را تحمل کنند.

در بیانیه ای، آئوروس همچنین فاش کرد که در حین آماده سازی طرح بازسازی، تیم مدیریت فعلی به نوعی از برنامه تجدید ساختار متوسل شده است که به تیم مدیریت موجود اجازه می دهد تا در مقام “مدیران مجاز” تحت نظارت یک مشاور خارجی به تجارت ادامه دهند. محکم فرموله شده است.

شرکت تجارت ارز دیجیتال پیش بینی می کند که پس از اجرای کامل طرح بازسازی، عملیات به حالت عادی باز خواهد گشت.

این شرکت همچنین تأکید کرد که مشاغل برای یک دستور انحلال موقت “لمس ملایم” درخواست می کنند، که معمولاً زمانی اعمال می شود که نمی توانند “ترازنامه” را پرداخت کنند اما “جریان نقدی را بپردازند”. این اجازه می دهد تا مسائل ورشکستگی جریان نقدی شرکت به سرعت و به طور موثر با تجدید ساختار شرکت حل شود.

مربوط: BlockFi برای بازگرداندن رمزنگاری منجمد شده به کاربران کیف پول اقدام می کند

در 1 دسامبر، Cointelegraph گزارش داد که Auros Global به دلیل آلودگی FTX، بازپرداخت اصل وام دیفای 2400 Wrapped Ether (wETH) را از دست داده است. پیمانکار وام شرکتی M11 Credit، که استخرهای نقدینگی را در Maple Finance مدیریت می‌کند، در یک تاپیک توییتری در 30 نوامبر به اشتراک گذاشت که Auros پرداخت اصل 2400 وام WETH به ارزش تقریبی 3 میلیون دلار را از دست داده است.

Auros Global در میان تعداد فزاینده ای از شرکت هایی است که پس از فروپاشی FTX با چالش هایی روبرو هستند. FTX، همراه با چندین شرکت دیگر تحت رهبری سام بانکمن-فرید، در 11 نوامبر ورشکستگی فصل 11 را اعلام کردند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید