شرکت حسابرسی Mazars برای تأیید اثبات ذخیره KuCoin


مازارز، شرکت حسابداری سابق شرکت های دونالد ترامپ، اخیراً برای نظارت بر PoR بایننس استخدام شده است.

صرافی رمزارز KuCoin شرکت حسابداری بین المللی Mazars را برای ممیزی شخص ثالث Proof-of-Reserves (PoR) استخدام کرده است.

بر اساس اعلامیه در 5 دسامبر، این راستی‌آزمایی به مشتریان صرافی شفافیت بیشتری ارائه می‌دهد و گزارش‌هایی در مورد اینکه آیا دارایی‌های داخلی آنها وثیقه است یا خیر، همراه با جزئیات مربوط به حساب‌های اصلی، معاملات، حاشیه، روبات و قرارداد برای بیت‌کوین (BTC) . برای اتریوم (ETH) و استیبل کوین های USDT و USDC.

این گزارش تا چند هفته دیگر در وب سایت رسمی KuCoin منتشر خواهد شد. جانی لیو، مدیرعامل KuCoin گفت که این اقدام گام بعدی در تلاش های صرافی برای اطمینان از شفافیت در وجوه کاربران است. ویهان اولیویه شریک کوکوین نیز خاطرنشان کرد:

پس از رویدادهای اخیر، نیاز جدی به شفافیت بیشتر در صنعت وجود دارد و ما مطمئن هستیم که خدمات PoR Mazars به ​​KuCoin و سایر مبادلات ارزهای دیجیتال بین المللی به ایجاد اعتماد از طریق شفافیت کمک خواهد کرد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Mazars همچنین به عنوان حسابرس رسمی برای انجام “تأیید مالی شخص ثالث” در PoR بایننس در 30 نوامبر منصوب شد. اطلاعات بیت کوین به اشتراک گذاشته شده توسط Binance به صورت عمومی در حال بررسی است.

مطالب مرتبط: آیا Grayscale FTX بعدی خواهد بود؟

این شرکت حسابداری بین المللی که مقر آن در پاریس است، قبلا برای شرکت دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا کار می کرد. بر اساس گزارش ها، این شرکت در سال 2022 روابط خود را با ترامپ و خانواده اش قطع کرد.

KuCoin و Binance از جمله شش شرکت رمزنگاری هستند که سناتور ایالات متحده ران وایدن از آنها درخواست کرده است تا اطلاعات مربوط به حمایت از مصرف کننده را تا 12 دسامبر ارائه دهند.

شرکت‌های تابعه از Wyden، Binance، Coinbase، Bitfinex، Gemini، Kraken و KuCoin اطلاعاتی در مورد حفاظت از دارایی‌های مصرف‌کننده، استفاده از داده‌های مشتری و محافظت در برابر دستکاری بازار درخواست کرده‌اند. سناتور استدلال کرد که کاربران کریپتو با وجوه در FTX «حفاظت‌هایی» مانند آنچه توسط بانک‌ها یا نمایندگان ثبت‌شده تحت شرکت بیمه سپرده فدرال یا شرکت حمایت از سرمایه‌گذاران اوراق بهادار ارائه می‌شود، ندارند.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید