توجه دارندگان XRP، SHIB، ADA: به‌روزرسانی مهم سهام Binance


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی پیشرو بایننس اعلامیه مهمی را منتشر کرده است که ممکن است به دارندگان XRP، SHIB و ADA مربوط باشد.

بایننس در یک اطلاعیه جدید اعلام کرد که تعمیر و نگهداری سیستم برنامه ریزی شده را برای سرمایه گذاری خودکار Binance در 23 فوریه ساعت 17:00 (UTC) انجام خواهد داد. بایننس می گوید این به روز رسانی عملکرد و ثبات کلی سیستم را بهبود می بخشد و حدود یک ساعت طول می کشد.

همانطور که در اطلاعیه آمده است، ایجاد طرح‌های جدید برای سرمایه‌گذاری خودکار در این مدت تاثیری نخواهد داشت. با این حال، خریدهای ارز دیجیتال برنامه ریزی شده از طریق برنامه های سرمایه گذاری خودکار موجود ممکن است در طول تعمیر و نگهداری سیستم به تعویق بیفتد. با این حال، در صورت لزوم، پس از اتمام تعمیر و نگهداری، این خریدها به صورت خودکار انجام خواهند شد.

ویژگی سرمایه گذاری خودکار بایننس به کاربران این امکان را می دهد که سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال خود را خودکار کرده و دارایی های رمزنگاری خود را گسترش دهند.

کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال را به صورت روزانه، هفتگی، دو هفته‌ای یا ماهانه انتخاب کنند. Auto-Invest، یک تکنیک سرمایه گذاری میانگین هزینه دلار (DCA)، از بیش از 200 دارایی ارزهای دیجیتال از جمله XRP، SHIB و ADA پشتیبانی می کند.

با ورود پول به بازار ارزهای دیجیتال، سفته بازی مشتقه افزایش می یابد

با توجه به این سانتی متربازار کریپتو شاهد افزایش قابل توجهی در سرمایه گذاری بوده است و این نباید تعجب آور باشد.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال به رکورد ورودی هفتگی در مجموع 2.45 میلیارد دلار دست یافتند. در حالی که بیت کوین بیش از 99 درصد از جریان های ورودی را دریافت کرد، طبق گزارش ها، XRP نیز از احساسات مثبت سود برد.

همراهی با هجوم پول جدید به اکوسیستم کریپتو نیز افزایش گسترده ای در حدس و گمان مشتقات داشته است، با افزایش سرمایه بازار کریپتو در چهار ماه گذشته.

به عنوان مثال، بیت کوین برای اولین بار از ژوئیه 2022 از 10 میلیارد دلار در بهره باز فراتر رفت و نشان داد که اشتیاق توده ها هنوز زنده و قوی است.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش، XRP، SHIB و ADA به ترتیب با قیمت‌های 0.56 دلار، 0.00000978 دلار و 0.621 دلار معامله می‌شدند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید