Astrovault DEX با Nibiru Chain همکاری می کند: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Astrovault DEX با Nibiru Chain شریک است
  • باز کردن فرصت های جدید برای بخش LST

Astrovault، یک صرافی ارز دیجیتال غیرمتمرکز زنجیره‌ای جدید با موتور بازارسازی خودکار، جزئیات همکاری خود را با Nibiru، یک لایه 1 قابل برنامه‌ریزی با کارایی بالا، به اشتراک گذاشت. این دو شرکت بر روی آخرین مفاهیم مربوط به دوران DeFi با هم کار خواهند کرد.

Astrovault DEX با Nibiru Chain شریک است

Astrovault، یک DEX زنجیره ای پیشرو که می تواند به طور یکپارچه از نقدینگی سود ببرد، با Nibiriu Chain، یک اکوسیستم قرارداد هوشمند L1 برای برنامه های غیرمتمرکز، وارد یک همکاری استراتژیک بلندمدت شده است. بنابراین، دارندگان حساب‌های زنجیره‌ای Nibiru می‌توانند از مشارکت در فعالیت‌های Astrovault بهره‌مند شوند.

یعنی، اعضای جامعه Nibiru مجاز خواهند بود با استفاده از ویژگی‌های مختلف آن بازدهی ایجاد کنند، تجربیات کاربر با فرآیندهای تراکنش یکپارچه افزایش می‌یابد، و به ارائه‌دهندگان نقدینگی (LP) مشوق‌های ویژه‌ای ارائه می‌شود.

به طور معمول، در حالی که AMM ها به ساده سازی تجارت و افزایش دسترسی کمک می کنند، پیچیدگی هایی را معرفی می کنند که اغلب نادیده گرفته می شوند. برخلاف صرافی‌های سنتی، که از طریق کارمزد تراکنش‌های دریافتی از تراکنش‌ها درآمد ایجاد می‌کنند، AMMها عمدتاً از کارمزدهای ارائه‌دهنده نقدینگی درآمد ایجاد می‌کنند که بر اساس سهم آنها در استخر بین ارائه‌دهندگان تقسیم می‌شود.

با این حال، این مدل درآمد ناکافی و غیرقابل پیش بینی، حفظ یک عملیات سودآور را دشوار می کند. Ethan Wood، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران Astrovault تاکید می کند که همکاری با Nibiru وضعیت موجود در DeFi را تغییر می دهد:

هدف ما برای Astrovault تمرکز بر مقیاس بندی پایدار و معنادار است و ما معتقدیم که مشارکت با Nibiriu گامی قوی در این مسیر است.

او همچنین افزود که هر دو تیم مطمئن هستند که همکاری جدید متقابلاً توانایی آنها را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر بازار رو به رشد تقویت خواهد کرد.

باز کردن فرصت های جدید برای بخش LST

Astrovault به جنبه‌های حیاتی درآمدزایی نقدینگی در DeFi با استفاده از رویکردی متفاوت با مشتقات اشتراک نقدینگی، که با مکانیسم‌های ادغام نقدینگی تکمیل می‌شود، می‌پردازد. Astrovault با تبدیل مستقیم نقدینگی خود به پول نقد، معاملات را با نرخ های بهینه تسهیل می کند، وابستگی به منابع نقدینگی خارجی را کاهش می دهد و عملیات پلت فرم کارآمد را تضمین می کند.

در مقایسه با مدل‌های سنتی، Astrovault کنترل اقتصادی، دسترسی به نقدینگی و فرصت‌های تجاری را گسترش داده است. رویکرد آن کارایی بازار را بهبود می‌بخشد و اتکا به منابع خارجی نقدینگی را کاهش می‌دهد و معیاری پیشرو در چشم‌انداز رو به رشد ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند.

مشارکت با Nibiru نقاط قوت هر دو پروژه را گرد هم می‌آورد و به کاربران امکان می‌دهد از طریق یک برنامه یکپارچه در شبکه‌ها کسب درآمد کنند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید