شبکه استار قراردادهای هوشمندی را با پشتیبانی از دو ماشین مجازی راه اندازی خواهد کرد


تیم شبکه Astar ادعا کرد که داشتن دو ماشین مجازی یک عامل کلیدی موفقیت در بلاک چین لایه 1 است.

پروتکل برنامه غیرمتمرکز چند زنجیره ای (DApp) شبکه Astar دومین تکرار از قراردادهای هوشمند خود را با پشتیبانی از ماشین مجازی اتریوم (EVM) و ماشین مجازی WebAssembly (WASM VM) در شبکه اصلی خود در تاریخ 6 آوریل راه اندازی خواهد کرد.

سوتا واتانابه، بنیانگذار شبکه Astar، به کوین تلگراف توضیح داد که به روز رسانی جدید اجازه ایجاد پروژه های WASM یا EVM و راه اندازی برنامه های چند زنجیره ای جدید را در شبکه های خود می دهد. به گفته Watanabe، ارتقای جدید به مردم این امکان را می دهد که پروژه های Primer خود را به هر اکوسیستم مبتنی بر Polkadot یا EVM متصل کنند.

در این اعلامیه، تیم شبکه Astar استدلال کرد که داشتن دو ماشین مجازی به طور همزمان و امکان تعامل بین این دو یک “عامل موفقیت کلیدی” در بلاک چین لایه 1 در حال ظهور است. این تیم ادعا کرد که اگرچه شبکه اتریوم انقلاب Web3 را از طریق قراردادهای هوشمند به ارمغان آورد، اما نمی تواند آینده بلاک چین را به تنهایی بسازد.

برای جشن راه اندازی آن، تیم Primer از اعضای جامعه دعوت کرد تا به یک میزگرد به رهبری مدیران و توسعه دهندگان مختلف Polkadot بپیوندند تا درباره نحوه استفاده از WASM بحث کنند. علاوه بر این، این شرکت با شرکای زیرساختی که پایه های محیط WASM را پایه ریزی خواهند کرد، ملاقات خواهد کرد.

مرتبط با: ConsenSys zkEVM روی شبکه آزمایشی عمومی تنظیم شده است تا تسویه حساب های ایمن در اتریوم را فعال کند

از سوی دیگر، راهکار مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon اخیراً نسخه بتای zkEVM را در شبکه اصلی خود منتشر کرده است که به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا قراردادهای هوشمند را با هزینه‌های کمتر مستقر کنند. در 27 مارس، بنیانگذار Polygon، Sandeep Nailwal، اثبات‌های دانش صفر (ZK) را به عنوان «جام مقدس مقیاس‌پذیری اتریوم» توصیف کرد.

در همین حال، بنیاد Web3، تیم پشتیبان پولکادوت، بار دیگر استدلال کرد که توکن پولکادات (DOT) یک امنیت نیست. در 26 ژانویه، این شرکت مجدداً تأیید کرد که DOT ​​از مدت ها قبل به عنوان یک اوراق بهادار متوقف شده است و گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از گفتگو با شرکت استقبال می کند.

مجله: از هر 10 فروش NFT، 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید