آرتور هیز سهام GMX را می فروشد، در اینجا کل ضرر او است


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ظاهراً آرتور هیز، سرمایه گذار نمادین رمزارزها فروخته شد تصاحب سهام آن در GMX حرکتی است که عملاً به تسلط دو ساله آن به عنوان بزرگترین دارنده ارز دیجیتال پایان می دهد.

آرتور هیز در GMX متحمل ضرر شد

بر اساس داده های پلتفرم تحلیل رمزنگاری Lookonchain، بنیانگذار BitMEX سهام ۲۳۷۶۷۲.۸ توکن GMX را به ارزش تقریبی ۹.۷ میلیون دلار بازخرید کرد. طبق گزارش‌ها، این توکن‌ها به Wintermute منتقل شدند و Lookonchain پیش‌بینی کرد که Hayes می‌تواند تا 3.2 میلیون دلار درآمد داشته باشد، زیرا قیمت خرید این توکن‌های تخلیه‌شده 29.74 دلار بود.

بر اساس گزارش های دیگر، آرتور هیز ممکن است با فروش 41000 GMX که اخیراً فروخته شده، 205000 دلار ضرر کرده باشد. گزارش شده است که او این توکن ها را به ارزش تقریبی 1.68 میلیون دلار به صرافی های مرکزی (CEX) با قیمت فروش 40 دلار ارسال کرده است. زیان های درک شده به این دلیل رخ داده است که میانگین قیمت خرید این توکن ها 45 دلار بوده است.

آرتور هیز به عنوان یک معامله گر با سابقه ای غنی از سود و زیان در شرط بندی کریپتو شناخته می شود. همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، این سرمایه گذار کهنه کار با توزیع 500000 توکن PENDLE در اوایل فوریه 1.45 میلیون دلار سود به دست آورد.

پس از تخلیه اخیر کیف GMX، آرتور هیز همچنان مقادیر زیادی اتریوم (ETH)، آربیتروم (ARB) و PENDLE دارد.

فصل آلت کوین تمام شده است

در حالی که بیت کوین پس از آزمایش مجدد نقطه مرجع قیمت 70000 دلار در حالت بازیابی است، اکثر آلتکوین ها اکنون دوباره وارد مناطق صعودی شده اند تا نشان دهنده ظهور مجدد فصل آلت کوین باشد.

علیرغم اینکه آرتور هیز سهام خود را تخلیه کرد، قیمت GMX با 1.3 درصد افزایش به 40.30 دلار رسید. حجم معاملات این توکن با بیش از 380 درصد افزایش به 49,567,411 دلار رسید.

برای تثبیت تز فصل آلتکوین، توکن‌هایی مانند Shiba Inu (SHIB) نیز شاهد افزایش شاخص‌های رشد در هفته بودند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید