آرتور هیز: بیت کوین به کف رسید زیرا هر کسی که می توانست ورشکست شود ورشکست شده است


مدیر عامل سابق BitMEX فکر می کند که قیمت بیت کوین ممکن است پس از اینکه اکثر “دارایی های غیرمسئولانه” بیت کوینی برای فروش نداشتند به کف رسیده باشد.

آرتور هیز، مدیر عامل سابق پلتفرم مشتقات رمزنگاری BitMEX، فکر می‌کند که ممکن است بدترین شرایط برای بیت‌کوین (BTC) در این چرخه به پایان برسد زیرا «بزرگ‌ترین غیرمسئولانه‌ترین دارایی‌ها» برای فروش بیت‌کوین تمام می‌شود.

او در مصاحبه ای با اسکات ملکر، مدافع رمزارز و میزبان پادکست در دسامبر گفت: «به آینده، تقریباً همه کسانی که می توانستند ورشکست شوند، ورشکست شده اند.

هیز موضع خود را با توضیح توضیح می دهد که وقتی شرکت های وام دهنده مرکزی (CEL) در مشکلات مالی هستند، معمولا ابتدا وام می گیرند، سپس ابتدا بیت کوین را می فروشند، زیرا به عنوان “دارایی ذخیره ارزهای دیجیتال” و “بکرترین دارایی” عمل می کند. ” مایع ترین.»

هنگامی که به ترازنامه هر یک از این قهرمانان نگاه می کنید، آنها بیت کوین روی آنها ندارند زیرا کاری که آنها انجام می دهند، آنها بیت کوین را زمانی که ورشکست شد فروختند، آنها در طول موج قبل از ورشکستگی بیت کوین را فروختند.”

هیز ادعای مشابهی را در یک پست وبلاگی در 10 دسامبر مطرح کرد و توضیح داد که در حالی که این “نقاط اعتباری ادامه دارد”، فروش فیزیکی عظیم BTC در صرافی‌های CEL و شرکت‌های تجاری فراخوانی که تلاش می‌کنند از ورشکستگی جلوگیری کنند، انجام می‌شود. موقعیت های خود را تصفیه کنند.

او گفت: “به همین دلیل است که قیمت بیت کوین قبل از ورشکستگی CEL ها کاهش یافت. این حرکت بزرگ است.”

من نمی‌توانم ثابت کنم که تمام بیت‌کوین‌های این مؤسسات شکست خورده در طی چندین سقوط فروخته شده‌اند، اما به نظر می‌رسد که آنها تمام تلاش خود را برای نقد کردن نقدینگی‌ترین وثیقه‌های ارز دیجیتالی که می‌توانستند، درست قبل از ورشکستگی انجام داده‌اند.»

هیز معتقد است که انحلال‌های بزرگ به پایان رسیده است، اما در پست وبلاگ خود می‌گوید: «اگر نیاز فوری به یک فیات دارید، دلیلی برای صبر کردن وجود ندارد».

مربوط: هنگ کنگ می تواند کلید بازگشت ارزهای دیجیتال چین باشد – آرتور هیز

پس از فروپاشی صرافی کریپتو FTX و پیامدهای متعاقب آن، بازار همچنان در چنگال زمستان ارزهای دیجیتال است، اما هیز معتقد است که بازار ممکن است در سال 2023 شاهد بهبودی باشد.

رئیس جمهور گفت: “من معتقدم بازار خزانه داری ایالات متحده در مقطعی در سال 2023 به دلیل سیاست های پولی سختگیرانه فدرال رزرو ناکارآمد خواهد شد.” همچنین – بیت کوین و سایر دارایی های ریسک بالاتر خواهند رفت.
نویسنده: Stephen Katte

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید