آرکام، کوه Gox هشدارهایی را که مسئول کاهش 7 درصدی قیمت بیت کوین است را رد می کند


شرکت تحلیلی بلاک چین Arkham Intelligence نقش خود را در سقوط ناگهانی که منجر به کاهش ۷ درصدی بیت کوین در کمتر از یک ساعت شد، رد کرد.

قیمت بیت کوین (BTC) تنها در یک ساعت تقریباً 7 درصد کاهش یافته است و از 29850 دلار به 27789 دلار رسیده است. شروع به انتقال مبالغ زیادی از بیت کوین کرد.

آرکام در اصل توییت کرد برای تأیید اینکه خطای ادعا شده در نتیجه «رفع اشکال» رخ داده است، که یک هشدار نادرست به «زیر مجموعه کوچکی از کاربران» در پلتفرم‌های تحلیلی ارسال کرد. این هشدار بعداً توسط حساب محبوب هشدار اخبار رمزنگاری DB یا توییت شد لایه 10k.

با این حال، یک ساعت بعد، Arkham یک توییت بعدی منتشر کرد که ادعا کرد “در حال انجام تحقیقات در مورد وضعیت DB Alert است و مشخص کرده است که هشدارهای Arkham به درستی در این مورد ارسال شده است.”

آرکام با تاکید بر اینکه این افت بین ساعت 19:17 و 20:01 UTC رخ داده است و هشدارها و توییت بعدی بعداً در ساعت 20 ارسال شده اند، نوشت: «نه اخطار و نه توییت نمی توانستند باعث افت شدید قیمت BTC امروز شوند. 07 UTC. و در ساعت 20:08 UTC.

علاوه بر این، طبق داده‌های منتشر شده توسط کاربر توییتر IT Tech، Mt.

بر اساس داده‌های کاوشگر بلاک چین Blockchain.com، یک آدرس بیت‌کوین که گمان می‌رود کیف پول دولت ایالات متحده برای صندوق‌های هک جاده ابریشم باشد، در ۲۶ آوریل شاهد یک تراکنش بود. از نوشتن

مرتبط با: اولین بانک جمهوری 20 درصد دیگر با بیت کوین آماده 40000 دلار سقوط کرد.

صرف نظر از اینکه چه چیزی باعث سقوط ناگهانی شد، افت ناگهانی و شدید قیمت‌ها بازار مشتقه‌ها را فراگرفته است و مجموع انحلال شرکت‌کنندگان در بازار کریپتو در حال حاضر بیش از 211 میلیون دلار است. معامله گران بیت کوین حدود 97 میلیون دلار از این انحلال ها را تامین مالی کردند.

حجم کل نقدینگی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته. منبع: لیوان سکه ای.

بر اساس داده های شاخص قیمت thCointelegraph، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.25 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 28378 دلار معامله می شود.

کوین تلگراف برای شفاف سازی با میگل مورل، مدیرعامل Arkham تماس گرفت، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید