ARK Invest روز جهانی کارگر را صرف خرید 8 میلیون دلار سهام کوین بیس می کند


علیرغم این واقعیت که سهام کوین بیس در بحبوحه نبرد حقوقی آن با SEC ایالات متحده سقوط کرد، کتی وود همچنان در صرافی ارز دیجیتال صعودی است.

ARK Invest، شرکت مدیریت سرمایه گذاری که توسط سرمایه گذار افسانه ای کتی وود تأسیس شده است، روز جهانی کارگر را با خرید سهام صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase جشن گرفت.

بر اساس بیانیه سرمایه گذار که توسط کوین تلگراف مشاهده شده است، در 1 می، ARK 129604 سهم کوین بیس (COIN) را برای صندوق قابل معامله در بورس نوآوری ARK (ARKK) خریداری کرد.

این شرکت سرمایه گذاری همچنین 23,456 سهم سکه از ETF اینترنت نسل بعدی ARK (ARKW) و 15,809 سهم Coinbase را برای ETF نوآوری فین تک (ARKF) خریداری کرد. کل خرید 168869 سهم کوین بیس به ارزش تقریبی 8.5 میلیون دلار بود.

این خرید تقریباً 50 درصد از کل سهام Coinbase خریداری شده توسط ARK را در ماه گذشته تشکیل می دهد. ARK در ماه آوریل در مجموع 304300 سهم COIN به ارزش 17.5 میلیون دلار خریداری کرد. پیش از این، ARK 2.4 میلیون سهم COIN را به قیمت تقریباً 117 میلیون دلار در ماه مارس خریداری کرده بود.

آخرین خریدهای سکه توسط ARK در حالی انجام می شود که سهام کوین بیس شاهد موج قرمز دیگری است. روز دوشنبه، کوین 6.8 درصد سقوط کرد در حالی که بازار سهام با یک دعوای دسته جمعی جدید روبرو شد که ادعا می کند این صرافی قوانین حریم خصوصی را نقض کرده است.

مرتبط با: مدیر کوین‌بیس از «جیل‌بریک» ChatGPT استفاده می‌کند تا در سناریوهای رمزنگاری وحشی ریسک کند.

بر اساس داده های TradingView، سهام کوین بیس در ماه گذشته بیش از 20 درصد از حدود 72 دلار در آوریل به 50.1 دلار در روز دوشنبه سقوط کرد.

نمودار قیمت سهام کوین بیس در 30 روز گذشته. منبع: TradingView

کاهش شدید قیمت سهام کوین در بحبوحه اقدامات ادامه دار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کوین بیس رخ داد. در 22 مارس، رگولاتور اوراق بهادار یک اطلاعیه ولز به Coinbase ارسال کرد که در آن تحریم‌ها علیه این صرافی توصیه می‌شد. در پاسخ، Coinbase در 25 آوریل علیه SEC شکایت کرد و از رگولاتور خواست تا به 50 سوال در مورد رفتار نظارتی با دارایی های دیجیتال خاص پاسخ دهد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید