مدیر عامل Ark Invest تحول ارزهای دیجیتال را در میان رایحه محوری فدرال رزرو هدف قرار داده است

مدیر عامل Ark Invest تحول ارزهای دیجیتال را در میان رایحه محوری فدرال رزرو هدف قرار داده است


این شرکت سرمایه گذاری فناوری نوآور و ارز دیجیتال مطمئن است که تورم کاهش خواهد یافت و فدرال رزرو در سال 2023 باز خواهد گشت.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال و فناوری Ark Invest معتقد است که دارایی های کریپتو در سال جاری با کاهش تورم و چرخش فدرال رزرو شاهد بازگشت بزرگی خواهند بود.

کتی وود، مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی Ark Invest در 23 ژانویه در یک وبلاگ ویدیویی شرکت با نگاهی به چشم انداز اقتصاد کلان شروع به کار کرد. او گفت هر سیگنالی که به تورم پایین اشاره می کند “نشان می دهد که فدرال رزرو باید به زودی بازگردد”.

این برای دارایی‌های پرخطر مانند کریپتو مفید خواهد بود زیرا چشم‌انداز اقتصاد کلان بهبود می‌یابد و کمربندهای مالی شل می‌شوند.

کتی وود و برت وینتون از آرک روی چشم انداز سال 2023 خود سرمایه گذاری می کنند. منبع: Ark Invest

وی افزود که این شرکت معتقد است که تورم به سطح هدف 2 درصدی فدرال رزرو کاهش خواهد یافت. با این حال، وود پیش بینی کرد که تورم می تواند به کمتر از این سطح یا حتی در محدوده منفی به دلیل کاهش عرضه پول کاهش یابد.

این مقام مسئول با بیان اینکه بازار منتظر سیگنال بانک مرکزی است، گفت: فکر می کنیم در نیمه اول سال 2023 بیاید. او گفت که اگر قرار است نرخ بهره کمتر از حد انتظار باشد، پرتفوی Ark Invest باید بسیار خوب کار کند.

Ark دارای یک صندوق دارایی رمزنگاری شده، سرمایه گذاری های مخاطره آمیز بلاک چین، یک صندوق نوآوری مخرب، و شش صندوق سرمایه گذاری مبادله ای مبتنی بر فناوری و فین تک (ETF) است.

در همین حال، برت وینتون، آینده‌پژوه ارشد Ark’s درباره هوش مصنوعی (AI) صحبت کرد و اشاره کرد که پیشرفت‌ها در سال 2023 شتاب خواهند گرفت. او همچنین پیش بینی کرد که دارایی های کریپتو در سال جاری شاهد بازگشت بزرگی خواهند بود.

بلاک چین‌های عمومی، ارزهای دیجیتال و دارایی‌های رمزنگاری که در حال حاضر دوران پر دست‌اندازی را سپری می‌کنند، به دلیل کمیاب بودنشان در عصر فراوانی، حتی بیشتر متمایز خواهند شد.

وی افزود: وقتی چرخشی در محیط کلان ایجاد می شود و فدرال رزرو “نقاط خود را تغییر می دهد”، “فرصت گسترش و تحقق ارزش در شرکت و بازار عمومی بیشتر می شود.”

مربوط: بازی Cathie Wood’s ARK با خرید 5.7 میلیون دلاری سهام Coinbase وارد سال 2023 شد.

وود به این نتیجه رسید که این نوآوری‌های فن‌آوری تورم‌زدایی هستند، “که باعث انفجار در محصولات و خدمات مرتبط با این نوآوری می‌شود.”

آخرین اقدام Ark Invest سود بردن از برخی از دارایی های Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) و بارگیری 320000 سهام Coinbase (COIN) به ارزش تقریبی 17.6 میلیون دلار بوده است.


نویسنده: Martin Young

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉