بلاک چین Argo به دلیل اطلاعیه آتی، تجارت در NASDAQ را به حالت تعلیق در می آورد

بلاک چین Argo به دلیل اطلاعیه آتی، تجارت در NASDAQ را به حالت تعلیق در می آورد


این شرکت ماینینگ به دلیل افزایش هزینه های انرژی و کاهش قیمت بیت کوین با مشکلات مالی مواجه شد.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی در 27 دسامبر، شرکت استخراج بیت کوین Argo blockchain معاملات سهام انبار آمریکا (ADS) را در NASDAQ به حالت تعلیق درآورده است. این شرکت می‌گوید به دلیل اعلام صبح چهارشنبه و بسته شدن بورس لندن در روز سه‌شنبه، باید از معاملات استراحت کند. آرگو گفت که انتظار دارد معاملات NASDAQ در روز چهارشنبه از سر گرفته شود.

این اعلام پس از آن منتشر شد که این شرکت با مشکلات مالی و شایعات ورشکستگی به دلیل افزایش هزینه های انرژی و کاهش قیمت بیت کوین دست و پنجه نرم کرد.

در 9 دسامبر، آرگو به طور تصادفی سندی را در اختیار یک خبرنگار قرار داد که نشان می‌داد ورشکستگی خود را اعلام کرده بود. در پاسخ، بورس لندن و نزدک معاملات سهام را به حالت تعلیق درآوردند. این تیم با تقاضای ادامه داد و ستد سهام خود پاسخ داد زیرا واقعاً ورشکستگی نکرده است.

در آن زمان، این شرکت اعتراف کرد که “در خطر نداشتن پول نقد کافی برای حمایت از تجارت جاری در ماه آینده قرار دارد.” با این حال، او اظهار داشت که همچنان در تلاش است تا از ورشکستگی فصل 11 جلوگیری کند.

در 16 دسامبر، شرکت وزیر توجه منفی بیشتر از NASDAQ. سهام آن برای 30 روز متوالی زیر 1 دلار معامله شده است. اگر این شرکت قیمت سهام خود را در 180 روز آینده به بالای 1 دلار افزایش نمی داد، از فهرست NASDAQ حذف می شد.

این توقف جدید معاملات در 27 دسامبر توسط بورس آغاز نشده است. در عوض، آرگو داوطلبانه خواستار توقف معاملات سهامش شد. انتظار می رود این تیم در 28 دسامبر، قبل از باز شدن بورس لندن در ساعت 08:00 UTC، اعلامیه ای ارائه کند.




نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉