بلاک چین آرگو به دلیل طوفان زمستانی در هلیوس ۲۵ درصد کمتر بیت کوین استخراج می کند

بلاک چین آرگو به دلیل طوفان زمستانی در هلیوس ۲۵ درصد کمتر بیت کوین استخراج می کند


بلاک چین آرگو در ماه دسامبر کمتر از حد انتظار بیت کوین استخراج کرد زیرا این شرکت عملیات استخراج خود را در هلیوس به دلیل شرایط آب و هوایی شدید محدود کرد.

شرکت استخراج عمومی بیت کوین (BTC) Argo Blockchain در ماه دسامبر به دلیل طوفان زمستانی در تگزاس، کاهش قابل توجهی در فعالیت های استخراج داشته است.

در 11 ژانویه، آرگو اولین به‌روزرسانی عملیاتی تأسیسات استخراج پرچم‌دار Helios را از زمانی که مایک نووگراتز آن را به Galaxy Digital فروخت، منتشر کرد. این شرکت اعلام کرد که در ماه دسامبر 147 بیت کوین یا معادل BTC استخراج کرده است، در حالی که این رقم در نوامبر 2022، 198 بیت کوین بود.

این شرکت گفت که تا 31 دسامبر، آرگو 141 بیت کوین داشته است که درآمد ماینینگ در دسامبر 2.49 میلیون دلار بوده است. کل بدهی آرگو تقریباً 79 میلیون دلار و موجودی بانکی آن تقریباً 20 میلیون دلار بود.

بر اساس این اعلامیه، دلیل اصلی کاهش میزان استخراج بیت کوین، محدودیت آرگو در عملیات استخراج در هلیوس در واکنش به طوفان بزرگ زمستانی در تگزاس بود.

الان رای بدهید!

در اواخر دسامبر، وزارت انرژی ایالات متحده با اشاره به قطعی برق به دلیل تأثیر هوای شدید زمستان، وضعیت اضطراری برق را در تگزاس اعلام کرد. در میان کاهش شدید دما همراه با بادهای شدید، تقاضا برای شبکه برق تگزاس به اوج زمستانی بیش از 74000 مگاوات (MW) رسیده است.

پیتر وال، مدیرعامل آرگو خاطرنشان کرد که نتایج استخراج این شرکت کمتر از حد انتظار بود، زیرا شرکت مجبور شد مصرف برق در شبکه را به دلیل شرایط آب و هوایی شدید کاهش دهد.

مربوط: ماینرهای بیت کوین موفقیت های متفاوتی را در مقابله با بحران گسترش بیش از حد ناشی از بدهی مشاهده می کنند

در طوفان زمستانی، آرگو به سایر ماینرهای بیت کوین تگزاس پیوست تا مصرف برق را به میزان 1500 مگاوات کاهش دهد.

پس از کاهش طوفان زمستانی و دمای انجماد مرتبط با آن، ما با خیال راحت هلیوس را دوباره فعال کردیم و فعالیت خود را از سر گرفتیم.

وال اشاره کرد که آرگو در نهایت تصمیم به فروش تاسیسات هلیوس خود به گلکسی دیجیتال گرفته است و قرارداد 65 میلیون دلاری را در 28 دسامبر اعلام کرد. هدف از این معامله کاهش 41 میلیون دلاری کل بدهی آرگو و بهبود نقدینگی و ساختار عملیاتی آن بود.

با وجود فروش، آرگو به استخراج در تاسیسات هلیوس گلکسی ادامه خواهد داد. طبق یادداشت های اعلامیه، هش کل آرگو همچنان 2.5 اگزاهش در ثانیه است.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉