ArbitrumDAO در مورد NFT های شهرت بحث می کند، در اینجا معیارها وجود دارد


فهرست

  • ArbitrumDAO NFT های Reputation را معرفی می کند: در اینجا نحوه کار آنها آمده است
  • 210,000,000 دلار: Arbitrum (ARB) برنامه عظیم کاتالیست بازی را راه اندازی کرد

یک پیشنهاد جدید در حال حاضر جنجال های زیادی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخته است. کریپتو توییتر در حال بحث است که آیا می‌توان از NFT‌های شهرت Arbitrum (ARB) برای درخواست ایردراپ‌های عطف به ماسبق در آینده استفاده کرد.

ArbitrumDAO NFT های Reputation را معرفی می کند: در اینجا نحوه کار آنها آمده است

سیستم Reputation NFT ممکن است به زودی در Arbitrum (ARB) فعال شود زیرا تحلیلگران TogetherCrew کمک هزینه ای مشابه از ArbitrumDAO دریافت کردند. این بیانیه توسط دانیل اوسپینا از RnDAO در انجمن اصلی انجمن آربیتروم به اشتراک گذاشته شد.

توسعه یافته توسط RnDAO، TogetherCrew سیستمی ایجاد خواهد کرد که فعالیت واقعی رسانه های اجتماعی این یا آن علاقه مندان به Arbitrum (ARB) را اندازه گیری و تأیید می کند.

NFT های شهرت توسط مشارکت کنندگان (رایگان) ایجاد می شود که یک NFT غیرقابل انتقال را از طریق رابط کاربری TogetherCrew ایجاد می کنند.

این الگوریتم مکالمات را تجزیه و تحلیل می کند و نمودارهای اجتماعی را ترسیم می کند. اینها همچنین برای محاسبه میزان محتوای یک فرد در جامعه استفاده خواهند شد. این می تواند یک اعتبار قابل حمل (اثبات عضویت/شرکت) و غیره باشد. این یک رویکرد قوی به Sybil است که می تواند برای پاداش به عنوان استفاده شود.

در حالی که درخواست کمک مالی بیان می‌کند که Discord، Discourse، Telegram و Github پلت‌فرم‌های بالقوه‌ای هستند که باید توسط این مکانیسم مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند، لیست کامل پلت‌فرم‌های رسانه اجتماعی واجد شرایط هنوز اعلام نشده است.

210,000,000 دلار: Arbitrum (ARB) برنامه عظیم کاتالیست بازی را راه اندازی کرد

اگرچه این پروژه به طور کامل از طریق کمک های بلاعوض تأمین می شود، اما جدول زمانی کامل فعال سازی هنوز اعلام نشده است. پلتفرم پشت Arbitrum's Reputation NFTs قبلاً این سیستم ها را برای Aave و سایر بازیگران بازار ارزهای دیجیتال ساخته است.

دیروز، انجمن آربیتروم (ARB) به راه اندازی یک ابتکار بزرگ مبتنی بر بازی چراغ سبز نشان داد. این پروژه 225 میلیون توکن ARB را به برنامه تازه راه اندازی شده کاتالیست بازی (GCP) منتقل کرد.

این برنامه بر پذیرش “فوری” Arbitrum (ARB)، چارچوب توسعه L3 Orbit، و قلم SDK-Agnostic زبان در بخش‌های Play-to-Earn و GameFi تمرکز دارد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید