آربیتروم پس از خشم جامعه، پیشنهادهای حکومتی جدیدی ارائه می دهد


بنیاد آربیتروم چندین پیشنهاد جدید مدیریتی را به دنبال اختلاف نظر بر سر طرح اصلی ارائه کرد.

بنیاد آربیتروم یک سری پیشنهادات بهبود جدید را به دنبال بحث و جدل هایی که پس از اولین تلاش ناموفق حکومتی به وجود آمد، منتشر کرده است.

در 5 آوریل، ارائه دهنده راه حل های لایه 2 اتریوم، Arbitrum، پیشنهادهای جدید بهبود داوری (AIPs) را برای مدیریت شبکه منتشر کرد.

پیشنهادات جدید شامل AIP-1.1 است که برنامه قفل قرارداد هوشمند، هزینه، بودجه و شفافیت را پوشش می دهد. دیگری، AIP-1.2، به تغییرات در اسناد موسس موجود می پردازد و آستانه مناقصه را از 5 میلیون توکن Arbitrum (ARB) به 1 میلیون ARB کاهش می دهد تا حاکمیت را در دسترس تر کند.

در توییتی به تاریخ 5 آوریل، آربیتروم تأیید کرد که DAO در برابر اولین پیشنهاد خود، AIP-1 به اجماع رسیده است.

در 2 آوریل، بنیاد آربیتروم گزارش داد که AIP-1 “احتمالاً به دلیل واکنش های متقابل جامعه تصویب نخواهد شد”. دارندگان توکن به پیشنهاد فوق‌العاده و رأی تأییدی که به بنیاد کنترل نزدیک به ۱ میلیارد دلار توکن‌های ARB را می‌داد، اعتراض کردند.

این بنیاد با بیانیه ای یک گام به عقب برداشت. چهچهچه در 5 آوریل کنترل توکن ها را در دست نخواهد گرفت:

“بنیاد هیچ یک از 700 میلیون توکن باقیمانده در کیف پول اداری بودجه را تا زمانی که بودجه قابل قبول و برنامه قفل قرارداد هوشمند توسط DAO تایید نشود، جابجا نخواهد کرد.”

این بنیاد همچنین گزارش شفافیتی را منتشر کرد که “تدابیر اتخاذ شده برای راه اندازی و راه اندازی DAO را توضیح می دهد.”

او گفت: «ما بازخوردها را شنیده‌ایم، و افزود که او «با پشتکار تلاش می‌کند تا به این موضوع رسیدگی کند و اطمینان حاصل کند که بنیاد، با حمایت آنها، منافع DAO را نمایندگی می‌کند و به بهترین نحو در خدمت آن است».

دو AIP جدید در انجمن انجمن Arbitrum پست شده اند و حداقل 72 ساعت قبل از رای فوری برنامه ریزی شده یک هفته ای برای بازخورد در دسترس خواهند بود.

مرتبط با: آربیتروم پس از واکنش شدید جامعه، آرای حاکمیتی را توزیع خواهد کرد

آربیتروم پس از پیشنهاد اولیه خود مبنی بر استفاده از 750 میلیون توکن برای رای دادن به تنهایی توسط ناظران صنعت متمرکز شده است.

قیمت ARB در 24 ساعت گذشته 4 درصد کاهش یافته و به 1.22 دلار رسیده است. سکه Layer-2 پس از ایردراپ در 23 مارس به شدت سقوط کرد و 86 درصد نسبت به بالاترین قیمت آن در آن روز بالای 8.50 دلار کاهش یافت.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید