لغو IAO صرافی غیرمتمرکز آربیتروم باعث بحث و جدل شد


پیشنهاد اولیه ایردراپ برنامه ریزی شده توکن Xirtam در ساعت یازدهم پس از یک اختلاف قیمت ادعایی لغو شد.

در 26 آوریل، اولین پیشنهاد ایردراپ برنامه ریزی شده (IAO) توکن Xirtam در صرافی غیرمتمرکز AlienFi Arbitrum لغو می شود دقیقه قبل از راه اندازی

هنوز مشخص نیست که کدام طرف مسئول لغو این رویداد است. AlienFi در مجموعه‌ای از اسکرین‌شات‌هایی که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، گفت که بدون اطلاع تیم توسعه، Xirtam “فروش دانه‌ای که به قیمت 3 برابر قیمت آبدره فروخته شد” را قبل از برنامه ریزی شده IAO برگزار کرده است، و پس از اینکه توسعه دهندگان AlienFi Xirtam کشف کردند حادثه، “تصمیم به لغو” او مدعی شد که آن را داده است. منجر به اختلاف قیمت می شود.

طبق پست 20 آوریل، Xirtam برای پیش فروش دو قسمتی با پروتکل نقدینگی Fjord Foundry و فروش خصوصی-عمومی با AlienFi برنامه ریزی شده است. با AlienFi، IAO برای 26 آوریل با هدف کل 350 اتر (ETH) برای 50 میلیون توکن Xirtam برنامه ریزی شده است.

طبق داده های Fjord Foundry، پیش فروش Xirtam از 23 آوریل تا 26 آوریل با حجم کل 3.9 میلیون دلار انجام شد. در بیانیه ای که در 26 آوریل منتشر شد، توسعه دهندگان AlienFi گفتند که راه اندازی “5 دقیقه پیش” لغو شده است. [it was] باید شروع شود.» Cointelegraph برای اظهار نظر با Xirtam تماس گرفت اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. هیچ یک از ادعاهای مطرح شده در گزارش به طور مستقل توسط Cointelegraph تأیید نشده است.

مجله: میلیاردر CryptoPunks می خرد، Arbitrum مورد توجه قرار می گیرد، بازارها هشدارها را نادیده می گیرند

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید