Arbitrum airdrop می بیند که 1500 آدرس 3.3 میلیون دلار را در دو کیف پول ادغام می کند.


یک کیف پول 2 میلیون دلار در ARB دریافت کرد، در حالی که دیگری حدود 1.38 میلیون دلار سکه جمع آوری کرد.

همانطور که هیاهوی پیرامون Airdrop Arbitrum (ARB) ادامه دارد، فعالیت های زنجیره ای نشان می دهد که شکارچیان airdrop توکن هایی به ارزش تقریباً 3.3 میلیون دلار را از 1496 کیف پول در دو کیف پول جمع کرده اند.

بر اساس پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، یک کیف پول ۱.۴ میلیون ARB از ۸۶۶ آدرس دریافت کرده است. سپس این حساب برای تامین نقدینگی، تمام ARB دریافتی را به صرافی غیرمتمرکز Uniswap اضافه کرد. ارزش 1.4 میلیون توکن ARB در زمان نگارش حدود 2 میلیون دلار است. کیف پول دیگری 933375 ARB به ارزش تقریبی 1.38 میلیون دلار از 630 آدرس دریافت کرد.

در حالی که پلتفرم تجزیه و تحلیل به سادگی آدرس ها را به عنوان دو «شکارچی سوپر ایردراپ» توصیف کرد، اعضای جامعه نتوانستند تئوری های خود را در مورد اینکه چه کسی پشت فعالیت های زنجیره ای بوده است، فرموله کنند.

مقداری نظریه پردازی کرد این ممکن است کار اعضای تیم پروژه باشد در حالی که دیگران فکر کردن ممکنه هکر باشه در همین حال، یکی دیگر از اعضای جامعه معتقد است که این می تواند منجر به کاهش قابل توجهی در حجم معاملات شود.

اعضای انجمن در مورد رویدادهای زنجیره ای اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند

در حالی که برخی احساسات منفی بود، برخی دیگر از تلاش های به اصطلاح شکارچیان ایردراپ تمجید کردند و آنها را فراخواندند. نام ها مثل “خدای هوابرد” است. یکی دیگر، هرکسی که پشت این آدرس ها باشد، صرف کرد مقدار زیادی زمان و سرمایه برای جمع آوری اعداد.

مرتبط با: Arbitrum در فهرست airdrop به فروش می رسد، اما معامله گران همچنان در ARB صعودی هستند

هیاهو پشت ایردراپ ARB به بازارهای خارج از بورس (OTC) نیز رسیده است. کاربران کریپتو که واجد شرایط ایردراپ در 21 مارس بودند، پس از اعلام ایردراپ، فروش توکن ها را در بازارهای OTC آغاز کرده بودند.

در همین حال، همراه با اعضای محترم جامعه، هکرها نیز به طور فعال در ولگردی و ولگردی هوایی شرکت داشتند. در 24 مارس، برخی از آدرس های کیف پول خصوصی برای سرقت توکن های ARB به ارزش 500000 دلار از شرکت کنندگان واجد شرایط airdrop استفاده شد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *