قیمت ARB 2 دلار است؟ فراکتال نشان می دهد که رقیب اتریوم L2 Arbitrum در ماه آوریل دو برابر خواهد شد


خط سیر قیمت ARB مشابه مسیر MATIC پس از راه اندازی آن در بازار است، جایی که MATIC پس از مواجهه با فروش وحشیانه در روزهای اولیه معاملات، 1350 درصد افزایش یافت.

قیمت Arbitrum (ARB) پس از رسیدن به رکورد 1.60 دلار در 23 مارس، حدود 20 درصد در هفته کاهش یافت. با این حال، به نظر می رسد توکن لایه ۲ اتریوم در هفته های آینده به روند صعودی خود ادامه دهد.

فراکتال قیمت چند ضلعی

نشانه‌هایی از افزایش توکن Arbitrum را می‌توان به راه‌اندازی Polygon رقیب Ethereum L2 جستجو کرد.

MATIC در 26 آوریل 2019 معاملات خود را در بایننس با قیمت 0.0026 دلار به ازای هر توکن آغاز کرد. MATIC/USD در همان روز تقریباً 300 درصد افزایش یافت و به 0.0105 دلار رسید و 70 درصد از این سودها در اصلاح بازار تا 9 می 2019 از بین رفت.

سپس حرکت صعودی خود را بازیافت و در 21 می 2019 حدود 1350 دلار به 0.045 دلار رسید.

نمودار قیمت چهار ساعته MATIC/USDT. منبع: TradingView/Mac

مسیر قیمت ظاهراً منعکس کننده یک پدیده تکرارشونده است که شامل راه اندازی توکن های دیجیتال با پشتیبانی اساسی قوی است. تحلیلگر مستقل بازار مک.

به عنوان مثال، سولانا (SOL)، یک بلاک چین سطح 1، پس از آغاز به کار اولیه مبادلات در آوریل 2020، قبل از گذراندن مرحله مشابهی از پمپاژ، اصلاح و یکپارچگی افقی، 50000 درصد افزایش یافت.

نمودار قیمت روزانه SOL/USD. منبع: TradingView/Mac

قیمت آربیتروم می تواند تا آوریل 2 دلار باشد

از منظر بنیادی، Arbitrum در ماه‌های اخیر به عنوان یک رقیب قدرتمند در فضای Ethereum L2 ظاهر شده است، با چندین پروتکل پیشرو DeFi در میان کاربران خود، از جمله GMX، Uniswap، Sushi و Aave.

داستین تیندر، محقق در شرکت تحلیلی مساری، می‌گوید: «GMX و Radiant در Arbitrum دو پروتکل سریع‌الرشد در سال جاری از نظر پایه و رشد قیمت هستند.

با نگاهی به معیارهای حفظ کاربر، واضح است که این پروتکل‌ها در مقایسه با پروتکل‌های وارداتی مانند Uniswap یا Aave بیشتر از علاقه بازار به دست آورده‌اند.

خوش بینی و آربیتروم نرخ حفظ کاربر ماهانه. منبع: مساری

بر اساس منبع داده Defi Llama، از 29 مارس، ارزش کل (TVL) قفل شده در استخرهای Arbitrum به 2.2 میلیارد دلار در مقایسه با حدود 981 میلیون دلار در سه ماه پیش افزایش یافت.

مطالب مرتبط: آربیتروم در فهرست ایردراپ به فروش می رسد، اما معامله گران همچنان نسبت به ARB صعودی هستند

مک اظهار داشت که مبانی قوی آربیتروم می تواند چشم انداز منفی ARB را محدود کند و معامله گران را ترغیب کند تا توکن را در هفته های آینده دوباره جمع کنند.

نمودار قیمت ساعتی ARB/USDT. منبع: TradingView/Mac

همانطور که در زیر نشان داده شده است، این می تواند منجر به افزایش قیمت دیگری با هدف قرار دادن 2 دلار تا آوریل 2023 شود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید